1. 1.
  Ziraat Türkiye Kupası rövanş maçıdır.

  Başlama saati 20:30.

  ilk maç 2-2.
  ... forzaslan
 2. 2.
  Güzel bir maç olacağına ve kendi sahamızda turu geçeceğimize eminim. Önemli olan, az hasarla çıkarak lig sonuna yaklaştığımız bu dönemde cezalı ve sakat oyuncu vermememiz.
  2 -4 ... fenton
 3. 3.
  beşiktaşımın yedek kadroyla çıkıp şansa bırakması gereken maç. uefa'ya gidememek gibi bir sorunumuz yok. ee zaten kupanın herhangi bir maddi karşılığı da yok. kazanırsak tek iyi yanı fener'i tokatlamak olur ama ona da gerek yok. lige odaklanmalıyız. bu hafta galatasaray başakşehir ile oynarken biz akhisar'ı yenmeliyiz. 6'da 6 yaparak en ama en kötü ihtimalle ikinci olmalı ve şampiyonlar ligi ön elemelerine katılmalıyız. şu takımı bir iki yıl daha avrupa'da popüler tutabilirsek yabancı sermayenin yatırımını çekebiliriz. katar'ın adı geçiyor. eğer türkiye'de bu yatırımı alan takım biz olursak uzun vadede italya'nın juventus'u gibi olabiliriz.
  5 -7 ... gamzedeyim deva bulmam
 4. 4.
  yedek ve altyapı oyuncularıyla çıkalım süt kupası için kasmaya değmez.
  3 -3 ... eddie cabot
 5. 5.
  beşiktaş'ın fener'i tokat manyağı yapacağı maçtır.
  6 -8 ... afrasiyap
 6. 6.
  çok iyi değiliz ama fenerbahçe bu tip maçları kazanır, ya da en azından eleriz. benim korkum yok.
  6 -5 ... faytonfayt
 7. 7.
  Beşiktaş en son fenerbahçe'yi kadıköy'de yendiği zaman akıllı telefon yoktu neredeyse. Ama bazı tinercilere göre tokat manyağı yapacaklarmış. Bu özgüven nereden geliyor bu haspalara anlamış değilim.
  6 -11 ... aslolan fenerbahce dir
 8. 8.
  Sadece futbol oynanacak olsa beşiktaş bu fener i osurtur. Ama on yıllardır kadiköydeki derbilerde futbol hariç herşey konuşuluyor.

  Yine yapılan pislik tuzaklara düşüp tahriklere kapılıp kendine hakşm olamayan bir beşiktaş olacaktır sahada. Çünkü fenerin kaostan başka bir oyun planı yok. Kaos kargaşa çıkartıp olayı lhine çevirmede özellikle kadıköyde üzerine yok fenerbahçenin.
  7 -7 ... frekans
 9. 9.
  Bol kavgali bol kartli geçmesi dileklerimle.
  1 -9 ... karton toplayan cocuk
 10. 10.
  maçı mete kalkavan yönetecektir.
  ... flat head