1. 1.
    19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş
    ziraat türkiye kupası yarı final maçında.
    fenerbahçe taraftarının sahaya yabancı madde atmasıyla başlayan rezillik.
    5 -1 ... mechul yazar
  2. 2.
    Ezik taraftarların yaşattığı rezilliktir.
    2 ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    fenerbahçe taraftarı olunca zerre şaşırtmayan rezilliktir.
    çirkef taraftar işte.
    4 -1 ... meyyus
  4. 4.
    rezilliktir.

olmaz olsun böyle oyun. alınacak kupa.

taraftarlar tribünlerden yanlarındaki bu mallar def etmelidir.

güvenlik görevlileri maçın başından bu yana sahaya madde atanlara göz yumdu.

hesabı sorulmalı.

şenol hoca'ya büyük geçmiş olsun.
    4 ... lazkartal
  5. 5.
    -turkiye de stadyumlarda yillardir hakem, oyuncu, teknik direktor kafasi yaralandi ama ilk kez bir hakemin sahaya atilan 5 tane cakmaktan sonra orta sahaya cekildigini goruyorum... gozlerim yasardi, ayni standarti tum maclarda gormek dilegi ile...

-besiktas tarafi pepe nin de kart gormesi ile olay cikmasina dunden raziydi, ilk kivilcimda yerlerde kivrandilar, sahadan cekildiler...hem maci 3 -0 alma ihtimali dogurdular, hem de pepe nin kirmizi kartinin gecersiz kalmasini sagladilar... valla bu aptal camiadan bu sekilde akilli bir hamle beklemezdim, tebrik ederim.

-aziz yildirim ve sekip mosturoglu kosa kosa televizyona cikip 3 temmuzdan bahsetmeye basladilar... secim korkusunu iliklerine kadar hisseden aziz yildirim bunu secimlere kadar ballandira ballandira anlatir.

-cok yakin zamanda ali koc un uzerine iftiralar ile bu yabanci madde atma olayinin sucunu yikacaklar gibi geliyor bana.

-son sozum de fenerbahce taraftarina... bu cakmak falan atam adamlar fenerbahce taraftari degil adim gibi eminim...ama orada bu adamlari durdurmayan ve olaylara yol acan tum taraftarlar suclusunuz.
    4 -9 ... wake up neo
  6. 6.
    Siz bu ülkenin yüz karasısınız ! Rakibiniz 10 kişi 1 golü verilmemiş buna rağmen sahaya madde atacak zihniyettesiniz.

sonra azize gibi olayı 3 temmuza bağlar kafanızı kuma gömersiniz.
    11 -5 ... forza karakartal
  7. 7.
    en başta haksız kırmızı kart ve nizami golü ofsayt gerekçesiyle iptal eden hakem mete kalkavan'ın rezillikleriyle başlayan olaylardır.
    3 -1 ... exlamabin
  8. 8.
    her derbide orospuluk yapan iki takim ayni sahada olunca kimse galip gelemiyor iste. top oynamaya niyetleri falan yok bunlarin nerde mal adam var toplamislar. biraz karakter ogrenin sizden daha rutbeli takimlardan.
    -4 ... mike patton
  9. 9.
    Rezaletin devamı ise hala bu olayların ardından haklı çıkmaya çalışmaktır.

insanda biraz utanma olur ama ne diyelim.
    3 ... icini oldugu gibi doken adam
  10. 10.
    Kafa yarılma olayından çok koridorda yaşanan kavga cezanın kaderini belirleyecek.
    Var mı ulan 10 kişi 1 kişiye dalmak.
    3 ... atlant isten gelenadam