1. 1.
    ağzım açık izledim dün geceyi. kornerde atılan birkaç yabancı maddeyle, hakemin orta sahaya gelmesi mi dersin, bjk yedek kulübesinin taraftarlarla durduk yere tartışması mı dersin, tamamen bir kumpas var başka bir şey değil. adamlar oynamamaya gelmiş o kadar belli ki. amaçları provokasyon yapıp hükmen galip gelmekti, bunu da başaracaklar herhalde. şenol güneş kadar şeytan bir adam gelmedi türk futboluna. açık söylüyorum fatih terim daha melektir şenol güneş'ten.

arkadaş, birkaç tane atılan yabancı maddeyle hükmen mağlup mu sayılıyor takımlar? kafayı mı yediniz amk napmış taraftar sahaya mı girmiş, futbolcu mu kovalamış, lan bunun 10 kat beteri galatasaray'ın sahasında, bjk'nin sahasında yaşanıyor. şenol, küstüm ben deyip içeri giriyor, futbolcular da içeri giriyor, çıkmıyor sahaya. gören zanneder ki savaş alanına dönmüş ortalık. oysa herkes yerinde, tezahürat yapıyor sadece. ulan tüpçüsünün de şenolunun da bjk sının da..... insan mısınız lan siz!!

tamam keşke hiç atılmasa, bir tane sakız bile atılmasa ama dünkü tiyatrodan sonra hükmen galip ilan ederlerse bjk'yi var ya türk futbolu bitmiş demektir, aziz yıldırım'ı sevmem ama bu işin peşini bırakmaz.

edit: son olarak, herkesten beklerdim ama tolga'dan beklemezdim bunu. Sergilenen tiyatronun baş aktörlerinden birisiydi. Yanlış yaptı.
    5 -9 ... calcio
  2. 2.
    eğer bu bir tiyatro denilir ve fenerbahçe hükmen mağlup ilan edilmezse bir sonraki derbide rakibin pekmezini akıtmayan her beşiktaşlı oruspu çocuğudur.
    5 -7 ... gamzedeyim deva bulmam
  3. 3.
    kardeş sen g.tünle izlemişsin bence bidaha bak.
    3 -4 ... forza karakartal
  4. 4.
    “kornerde atılan birkaç yabancı madde”

Mağdur mu oldun çenn? Kıyamam sana ben.
    4 -4 ... frekans
  5. 5.
    19 nisan 2018 beşiktaş ın sergilediği tiyatro
    5 -3 ... we did it
  6. 6.
    bugün tinerci eksilemekten narin parmaklarım yoruldu.
    bırakın bunlara laf anlatmayı. iqları belirli bir seviyenin üstünde olsaydı, beştaş'ı tutmazlardı gerçi hoş dün başka şeyleride tuttular. ahaha.
    kudurun.
    4 -6 ... meinherzbrennt
  7. 7.
    Daha napıcaktınız lan? Asacakmıydınız, kesecekmiydiniz ? Eğer şikebahçe hükmen mağlup sayılmaz ise Vodafone Arenada size tiyatro değil 5 yıldızlı gerilim filmi izletmez isek bizde adam değiliz. Bekleyin, bizde bekliyoruz.
    4 -5 ... rocksuperstar
  8. 8.
    lan teknik direktörün kafasına gelen bir cisimle maç ne zaman iptal edilmiş şimdiye kadar? var mı böyle bir şey tarihte? o da geldi mi gelmedi mi meçhul. s400 geldi sanki kafasına, öldü adam amk. beşiktaş, en baştan oynamamaya gelmiş o kadar belli ki.
    3 -6 ... calcio
  9. 9.
    Tabi lan.
    Fenerbahçe tribünlerinin yüzde sekseni fener forması giymiş beşiktaşlılardı, eleneceğimizi anlayınca ibnelik yapmaya başladık.
    Tabi lan, maç daha tatil edilmeseydi stadın altına koyduğumuz gübre bombalarını patlatacaktık.
    Bazı fenevlilev havbiden böyle düşünüyov amk.
    5 -3 ... dalya rock yazar
  10. 10.
    Teknik direktörün kafası yarılmış, sahaya anahtar bile fırlatılmış. edepsizliğin, yanlışın kabul edilmesi için korner kullanan oyuncunun ağzının yüzünün patlaması mı gerekiyor ? Daha kötüleri oldu diye bunu yok mu saymak gerekiyor amk ? Kafasına yağan onca şeye rağmen devan Etmeyen oyunculara laf atmak nedir ?
    4 -1 ... paperstreett