1. 1.
  şampiyonu belirleyecek maçlardan birir.
  2 ... porno izlemeyen ergen
 2. 2.
  ertelenir.
  ... the godfather
 3. 2.
  spor'da olsa, karı koca arasına girilmez.
  2 ... metikom
 4. 3.
  fenerbahçe taraftarının kendince ters psikoloji yapmaya çalıştığı maç. siz düzgün oyunculardan kurulu olsaydınız bu kadar nefret edilmezdiniz... başkanınızdan tut kaptanlarınızı kadar sadece trollerden oluşuyorsunuz.

  trabzonspor geçen yıl bize o stadyumda çelme taktı, bu yıl da bizi bizim evimizde 3-0 yendi... herkesi kendiniz gibi şerefsiz zannetmeyin! sonra da '' niye bize böyle oluyor ehühühüh '' etmeyin.
  1 -2 ... mat1ben0
 5. 4.
  berabere biteceğini düşüdüğüm maçtır. Ama kontralarla sürekli rakip takıma saldırırsak direnci düşecek 1 gol bile olsa bulabilecektir.Galatasaray'ım. önemli bir virajı dönülecektir.
  ... katilyuzlumasum
 6. 5.
  Şimdiden yandaşların ts maçı satacak diyerek ts yi motive etmeye çalıştığı bunun yanı sıra içlerinden ts yi tuttukları iddaa kuponlarında ilk yarı 2 ikinci yarı 2 muhakkak yazılması gereken galatasaray ın kazanacağı maçtır...
  1 ... gezdimgordumyenildim
 7. 6.
  trabzon'un prestij mücadelesi. inşaallah yener de, istemeden de olsa bize bir ikramda bulunur. gerçi susak kafalı başkanlarından, fenerin şampiyon olmaması için elinden gelen her şeyi yapması beklenir.
  ... jarrus
 8. 7.
  MS 2 bitecek maçtır. Süprizciler h2 oynayabilir.
  ... fakir fabrikator
 9. 8.
  ertelenmiştir.

  (bkz: 19 nisan 2015 trabzonspor galatasaray maçı)
  1 ... wilder wein
 10. 9.
  liglerin ertelenmesi sonucu 12 nisan yerine 19 nisanda oynanacak 27. Hafta derbisidir.
  1 ... wilder wein