bugün

ertelenir.
spor'da olsa, karı koca arasına girilmez.
berabere biteceğini düşüdüğüm maçtır. Ama kontralarla sürekli rakip takıma saldırırsak direnci düşecek 1 gol bile olsa bulabilecektir.Galatasaray'ım. önemli bir virajı dönülecektir.
Şimdiden yandaşların ts maçı satacak diyerek ts yi motive etmeye çalıştığı bunun yanı sıra içlerinden ts yi tuttukları iddaa kuponlarında ilk yarı 2 ikinci yarı 2 muhakkak yazılması gereken galatasaray ın kazanacağı maçtır...
MS 2 bitecek maçtır. Süprizciler h2 oynayabilir.
ertelenmiştir.

(bkz: 19 nisan 2015 trabzonspor galatasaray maçı)
liglerin ertelenmesi sonucu 12 nisan yerine 19 nisanda oynanacak 27. Hafta derbisidir.
Galatasarayin pilot takimiyla oynayacaği maçtir. Tabikide pilot takimi ts usul usul maçi verecektir.
Trabzonspor dan galibiyet beklediğim maç.
trabzonun maçı geseye vereceği ve daha önceden anlaşması yapılmış olan maçtır. sonra da bunlar şikeden şundan bundan bahseder onursuz ibneler.
trabzon rahat gömer onları zaten bakmaya gerek yok.
bazı yansıtma hastalığı olanların, trabzonun galatasaraya yatacağını iddia ettiği maçtır.

ulan oğlum o takımın başında fenerli ersun var.yatacak olsa arenada yatardı. herkesi kendiniz gibi mi sandınız.

aslında keşke yatsa da şikeyle bıraksa maçı da tarihin en büyük şikecileri kudursa.
nasılmış şikeli maçtan zarar görmek anlasalar.
şikeyle şampiyonluk nasıl kaybediliyor anlasalar.
Galatasarayin pilot takimi ts ile yapacagi maçtir. 3-1 gibi bir skor bekliyorum kendilerinden. O 1 golde yatma belli olmasin diye iste.
trabzonsporun yüzde bir milyon yatacağı maç. adamlardaki fenerbahçe nefreti çok büyük. ve ellerine geçen fırsatı galatasarayın altına yatarak değerlendirecekleridir.
trabzon bu maçı alsın,sözlüğe kücükken çekildiğim çüklü fotomu atıcam.

tanım: bariz gs nin galip geleceği maç.
klasik bir trabzon yatışına sahne olacak maç. ne de olsa trabzon ersun'un ayak bastı gazıyla tt arena'da gs'yi 3-0 yenmişti, taraftar trabzon mağlubiyetinden rahatsız olmaz.
o değilde bu neyin kafası hakketten ya ? adamlar avrupaya gidememe tehlikesi içinde sen kalkmış yatıştan kalkıştan bahsediyorsun. trabzonun işi gücü yok galatasaray kazansın diye avrupa yolundan vazgeçecek. ne içiyosanız aynısından banada yazın gençler. he unutmadan arena da 3 tane çakan da trabzondu bi hatırlatayım dedim. kısacası fenerli zırlamasıdr, dikkate almayınız.
Gs nin pilot takimi karşisinda yapacaği maçtir.
fenerli götoşların derdi olmuş maç. yatış diye sayıklayanlar ilk yarıdaki maçı unuttu galiba. eee kolay mı alışmış arkadaşlar sürülmüş tarlalara. kahe adlı inşaat işçisine.
handikap gs bitecek maçtır. varsa iddaaya girecek şaapalım sözlük.
Pilot takım ile galatasarayin yapacaği maç.
karı, koca arasındaki muhabbet gibi.
trabzon 3-2 kazanır.
umarım gs. son bir iki galibiyetten ötürü kendini unutup gaza gelir de, ilk maç gibi arkaları açıp saldırmaya kalkar.

hani ts.nin kendi isteği ile maçı 10 yapmaktan vazgeçtiği ilk maçtan bahsediyorum.

merakla bekliyorum.
galatasaray ilk yarıdaki maçın (0-3) intikamını alamayacaksa şampiyon olmasın zaten.