bugün

bu sezon tribünlerde damat protestosu yapan cumhuriyetin son kalesi minik kanaryaların azılı bir başakşehirli olarak belediyespor'u destekledikleri şampiyonluk maçı.

19 mayıs 2019 günü vurulmuş tokat sadece rakibe olmadı.

2 değil 9 golümüz de iptal edilseydi 10.'yu atar şampiyonluğu yine alırdık allahın izniyle.
Onyekurunun iki golününün sayılmamasının ardından üçüncüyü atınca akıllara ofsayt osman ın efsane repligini getirmiştir.
-"bu da mi gol degil ha soyleyin bunu da mi atamadim"
+hakem bey : gol!
dün entry girmeyi unuttum 3. senesine girdik. o sezon hakkımızla son saniyede şampiyon olduk. o sezon çok hakkımız yenilmişti. çok hakem katliamına uğradık ama fbjkli kuşlar onlara sesini çıkarmazlarda bir önceki hafta oynanan rizespor maçında bize verilen haklı penaltıyı haksızmış gibi gösterip koca sezonun emeğini hiçe sayıp galatasaray hakemle şampiyon oldu gibi söylemlere getirdiler. sizin allah cezanızı versin ne diyim ki ben. bu kadar eziklik olunmaz.

galatasarayın 22. şampiyonluğunu ilan ettiği ve tek bir kişinin bile sahaya atlamadığı maçtır. çünkü biz artık türkiye deki kazanılan şampiyonluklara doyduk. gözümüz artık 2. bir uefa kupasında ya da konferans kupasında. ucl de var. hayal kuruyoruz neden olmasın. bizim hayallerimiz dünyadan daha büyük derdi fatih terim.
a klas oyuncu sayın ne kadar fazlaysa o kadar şampiyon olma ihtimalin yükselir.

o maçta fernando, ndiaye, nagatomo, mariano, prime feghouili ve onyekuru oynuyordu.

ne günlerdi be.
güncel Önemli Başlıklar