bugün

istanbulda 'constantinopolis' diye slogan atarsan sonuçlarına katlanırsın.
Yunanın yobazı da bizim neo-Osmanlıcı salak yobazlar kadar çekilmez tipler anlaşılan. Adamlar hala istanbul rüyasında.
futbolda eli boş kalınca basketbola sarılan f*nerbahçe taraftarının olympiakos'lu kandaşlarımıza haince saldırısıdır.

herkes unutur, helenler unutmaz!

zito hellas!
Bi organizasyonunda icine sıcmayin be constantinopolis demiş git onun icin hepsini gebert rahatla amk. Kafaya bak senin icin yunan kelimesi bile kufur her boku eme bizi provoke ettiler bahanesiyle et. Sen ev sahibisin misafir perverligi gectim biraz insan ol bare ya. Bu olayları hep tasvip ediyorsunuz ya sizede ne kadar kufur etsek az.
istanbul a eski ismiyle hitap ettiği için kavga etmişler. bana lise yıllarımı hatırlattı. tek fark orda daha mantıklı sebeplerden dolayı kavga ediyorlardı. tıpkı lanet çantayı camdan aşağı atmak gibi.
maça diye gelip üzerinde rakip takım atkıları ile taksimde istiklalde dolaşıp birde constantinopolis diye nara atarsan olacağın budur. şirinevlerdeki kavgaya gelince, stada gitmek için metro, metrobüs kullananların mecburen indiği duraktır şirinevler.
etrafta sürü halinde dolaşan sağa sola yayılmış suriyeli ve afganların cirit attığı varoş bir semtte inmek zorunda kalan taraftar ve/veya turistlere üzülüyorum.
güncel Önemli Başlıklar