1. 1.
  konser salonları harici verilen konserlerin değişmez beşlisi vasat orkestra, kötü seslendirme, beceriksiz tonmaster, elektrik kesintisi ve sabırsız yuhalayan seyircinin muhteşem beraberliğinin seyredildiği konser olmuştur, ayrıca bu beşliye havai fişekleri nereye ve ne kadar atacağını bilmeyen görevli seyirciye kül yağdırması ve dumana boğması ile katılmıştır. nil baştan 1 saat geçikmenin ve halkı provake etmenin eğlence olduğunu sanan tahmini 10 adet hıyarın gazıyla yuhalayan halkın verdiği moral bozukluğu ile sahneye çıksa da, başladıktan en fazla 15-20 sn içinde halkı havaya sokmaya başlamış, kanımca epeyde beğeni toplamıştır. konser başlamadan hadi bağırın, yuhalayın diye halkı kışkırtanlar konser sırasında nil'e herkesden çok eşlik etmiş, çocukta yaparım kariyerde parçasını nil ile beraber söylemiştir.

  durmadan yuhalamayı amaç edinmiş topluluğa sorulması gereken bir kaç soru vardır:

  - elektriği belediye başkanı mı kesmiştir.. hayır.. o zaman neden başkan istifa diye bağırdınız. başkan gençlik bayramında gençlere, gençliğin sevdiğini düşündüğü bir sanatçının konserini hediye etmiştir tek suçu budur, başkan halka karşı görevini yapmıştır. nil akp çizgisine uymaz, ahmet özhan konseri düzenleyelim dese daha mı çok sevinecektiniz.

  - elektriği nil veya orkestrasının elemanları mı kesmiştir, tabiki hayır..o zaman neden yuhaladınız. madem yuhaladınız o zaman neden hem yuhalayıp hem de çıksa da seyretsek hesabı orada beklediniz ve eller havaya modunda konseri dinlediniz.

  burada kızılacak kişi elektrik tesisatını çeken kişilerdir, ama kimse elektrikçiler istifa yada bize elektrikçileri verin haddini bildirelim diye bağırmamıştır. elektrik kesintisi yüzünden hayatlarındaki elektrikle alakası bir tek fişi prize takabilmek yada ampül değiştirmek olanlar yuhalanmıştır.

  genel değerlendirme:

  vali: hoş gelmiştir
  belediye başkanı: teşekkürler
  nil: a+
  vokalist: yetenekli
  orkestra: vasat
  tonmaster: sıçar
  seslendirme : duble sıçar
  havai fişek operatörü*:göz var nizam var insanın elinin bir ayarı var değil mi ama yaa
  izleyici: koyun... yuhalayın diyenleri imha etmek yerine eşlik ettiği için, ayrıca, kentimizi ve insanımızı gelen sanatçıya bu kadar güzel tanıttıkları için teşekkürler.
  polis memurları: bundan sonraki konserlerde halkın içine bir kaç tane sivil memur karışsa da yuhalayıın diye bağıran tipleri alıp ortamı şahane yapsa.

  ayrıca
  sabırsız babası yüzünden "baba ne olur eve gitmeyelim çıkar şimdi" diye ağlayarak eve götürülen küçük kız: bu olmadı ama bundan sonraki bütün konserler senin olsun.
  ... never neverland