1. 31.
    galatasaray kupa takımıdır. kendi stadındaki oyunu da belli. başakşehirin içinden geçer. skor 3-1.
    4 -3 ... no god no master
  2. 32.
    19 mayıs 2019 galatasaray medipol başakşehir maçı
    3 -3 ... antikaromantika
  3. 33.
    Akhisar maçındaki gibi 12'ye 10 oynanırsa galatasarayın şampiyon olacağı maçtır.
    6 -8 ... sondan bir onceki samuray
  4. 34.
    Bu macta Hersey olur ama şampiyon değişmez .
    1 -1 ... sinemam1986
  5. 35.
    Galatasaray kötü ama başakşehir de iyi değil. Başakşehrin ilk sezonki performansı olsa maç ortada derdim. Ama Bu başakşehire cimbom kendi evinde puan vermez. Sanmıyorum.
    1 ... dickman
  6. 36.
    Sesli güldüm..

Fatih hoca hakeme oynayın..

Elbet hata yapacak diye toplantı yapmış..

Zaytungg.
    4 ... gezdimgordumyenildim
  7. 37.
    fenerbahçe ve beşiktaş'ı kardeş yapıp, başakşehir'i desteklediklerini görmenin gururu yeter.

tanım: bir maç.
    5 -4 ... gina carano
  8. 38.
    Gaysenin taktiği sakin oynayıp hakemin hata yapmasını beklemek olacaktır.
    7 -4 ... tenete
  9. 38.
    Hoşgeldiniz...

Ya sizin bir eurolig projeniz vardı..

Ataman hocaya saydırıyordunuz.. O proje bitti şimdi akbilspor a mı geldiniz..

Hepinize koyacağız.. Rahat olun...
    8 -8 ... gezdimgordumyenildim
  10. 39.
    gezdimgordumyenildim nickli arkadaşım güzelce anlatmış bu şikeci 7enevlilerin durumunu *

adamların bi basketbol keyfi vardı,onu da galatasaraylı imparator ergin ataman çekti aldı ellerinden *

nasıl deliriyorlardır şimdi; cimbom şampiyonluk maçına çıkacak, türkiye kupasını aldı, kendileri 2.lig takımına elendiler,ligden düşmeden geçen hafta kurtuldular,basketbolda o mütevazi kadromuzla bu malların eline verdik,eurolig murolig diyolardı galatasaraylı ergin atamanın müthiş takımı ülkerin doğuşun metronun bekonun içinden geçerek 19 sayı farkla sahadan sildi...

çok gitmeyelim 7enevli arkadaşların üzerine dermişim *

hadi ikileyin; yallah masa tenisine *
    5 -6 ... dejan bodiroga