1. 1.
  ankara atatürk spor salonunda saat 18:30da başlayacak olan play-off yarı final mücadelesi. bu maçı alanın büyük ihtimal finale çıkacak olmasından dolayı heyecanlı bir maç bizi bekliyor.
  ... jordan pippen rodman
 2. 2.
  üstüste 2 maç da ankara'da oynanacağı için beşiktaş'ın kaybetmesi halinde işi çok zora sokacağı karşılaşmadır. ergin ataman ve oyuncularımıza gönülden başarılar diliyoruz.
  ... of anam nalan
 3. 3.
  khalid el amin'in kaçırdığı her basketten sonra amin diyeceğimiz karşılaşma. kendisine önlem almak gerek ki, çok bilmişlik taslamaya gerek yok ergin hoca da biliyor. gününde bir shumpert maçı beşiktaş'a kazandırabilir. telekom kazanırsa avantaj elde eder. zira bu maçtan sonra yine kendi evinde oynayacak. normal sezonun liderinden kendine yakışanı bekliyoruz.
  1 ... vurursa gol olur
 4. 4.
  telekom'un gs'den sonra bjk'ye de çakarak finalde fenerbahçemizin rakibi olmasını ama bize çakmamasını/çakamamasını diliyoruz.
  3 -6 ... complicated
 5. 5.
  ankaragücü taraftarının yıllardır olduğu gibi yine telekomu destekleyeceği karsılasma olacaktır. beşiktaş maçı olması sebebiyle gergin geçeceği düşünülmektedir. *
  1 ... cakaf
 6. 6.
  beşiktaşımız'ın kazanması hâlinde turlamak için çok büyük avantaj yakalayacağı, serinin en kritik maçı.
  ... art vandelay
 7. 7.
  bu maci aldigimiz takdirde ikinci maci kaybetsek de olur dedigim karsilasmadir. seri 2-2 olunca son mac akatlar cehenneminden telekom'un cikabilecegini zannetmiyorum zira.
  1 -1 ... nane limonata
 8. 8.
  beşiktaş bu ankarada oynanacak 2 maçtan birisini alırsa finalist olacağı kesin gibidir. zira (bkz: burası akatlar adamı sakatlar) *
  ... of anam nalan
 9. 9.
  ilk çeyreğin 25-25 berabere bittiği karşılaşma.
  1 ... vurursa gol olur
 10. 10.
  2. çeyrekte beşiktaş'ın fırtına gibi estiği ve 48-36 önde kapadığı karşılaşma. ayrıca tribünlerden sadece beşiktaş marşları ve tezahüratları yükselmekte. sanırsın akatlar.
  (bkz: atmosfer gayet güzel)
  2 -1 ... vurursa gol olur