bugün

beşiktaş ın 19 mart 2010 da türkiye saati ile saat 20:00 de yılmaz vural ın teknik direktörlüğünü yaptığı kasımpaşa ile karşılaşacağı maç olacaktır.

" haydi beşiktaş kalbimiz seninle "

(bkz: en az üç çocuk)
denizlispor deplasmanından sonra beşiktaş'ın 5 günde çıkacağı 2. maç.
pazartesi günü haftanın kapanışını yapan beşiktaş, cuma günü haftanın açılışını yapan da beşiktaş. hadi bakalım.

denizlispor maçında kritik bir 3 puanı cebine atan karakartalımın, şampiyonluk yolunda tırmanışını sürdüreceği maçlardan biri olacaktır. özellikle zirve rakiplerinin de kritik maçlar oynayacağı bu haftada cumadan 3 puanı cebe atıp, onların puan kayıplarını beklemek ilk temennimizdir.

kısacası biz bu yola baş koyduk be beşiktaş,
şimdi saldır şampiyonluk için.

(bkz: hadi hisset bu hislerimi)
Bursa'ya olaylar nedeniyle üç puan gelmezse ve biz yenersek haftasonuna lider girme şansı yakalatan maç olacaktır.
(bkz: kartal gol gol gol).
herşeyden önce zor maç. türkiye' nin en iyi hocasıyla en tecrübeli hocalarından birinin kapışmasını izleyeceğiz. ancak yılmaz hoca' nın kasımpaşası açık ve ofansif oynadığı için bol gol beklediğim maçtır. kim kazanır bilinmez.
saha zemininden ve kasımpaşa'nın oyun stilinden dolayı tırstığım maç. beşiktaş bunu da atlatabilirse baya yol alır.

tello, bobo, nihat, yusuf gibi adamlara bu maçta çok ihtiyacımız olacak, umuyorum adam gibi oynarlar.
ilk golü atanın kazanacağını düşündüğüm maç.
daha önce ziraat türkiye kupasındada karşılaşan 2 ekibin mücadelesi.kupa maçından mağlubiyetle ayrılan beşiktaşımın şampiyon olması için mutlaka kazanması gerekiyor.
özgür yankaya'nın yöneteceği maç.*
alt bitecek maç.

edüt: şaşırdım.
19.03 tarihinde oynanacak maç.**
ibrahim toraman ve mert nobre'nin sakatlık sebebiyle forma giyemeyeceği maç.
ligin kritik haftalarına girdiğimiz şu dönemde bu maçın hakeminin iyi maç yöneteceğini umduğumuz maçtır.

(bkz: siyah ulan beyaz ulan alayına gider ulan)
kartal tecavüz ederken, yılmaz vural ın kulübede taklalar atacağı maç olacaktır.
Bol gollü olacağını ve Yılmaz Vural'ın Beşiktaş'a bir süpriz daha yapacağını düşündüğüm karşılaşma.
beşiktaş'ımın ikiden fazla gol atmasını dilediğim maç. kaç senedir bıktık artık 1-0, 2-1, 1-1, 0-0...
zevkli geçecek gibi görünen maçtır. beşiktaşımın kazanacağı maçtır.
siyah ulan!
beyaz ulan!
şampiyon ulan!
beşiktaş ulan!
beşiktaş'ımın rahat kazanması gereken maçtır. o değil de kupadaki gibi maça 3-0 önde başlamalarından korkuyorum.
maç izlemek isteyen beşiktaşlıların, sözlüğün özel mesaj özelliğini kullanmalarının yeterli olacağı maç.

(bkz: mahallenizin çisi)

edit : cleveland cavaliers taraftarıyım.
an itibariyle maç başlamıştır.
keyifli bir maç oynanmaktadır. top bir o kalede bir bu kalede..
spikerlerin intihar sebebi oldugu karsilasma.
ya 0 yada 1 bitecek maçtır. izliyoruz da konuşuyoruz..
http://www.atdhe.net/1537...-kasimpasa-sk-vs-besiktas

iyi bir kalite ile donmadan izlenebilir...
holosko'nun 2 tane karşı karşıya gol kaçırdığı maç.
(bkz: ayıp oluyo)
holosko'nun akıllara zarar iki tane pozisyonu harcadığı maç. aynı pozisyonları keşke bobo yakalasaydı diyor tüm beşiktaşlılar an itibariyle, hissediyorum.
güncel Önemli Başlıklar