bugün

kesinlikle açılmaması gereken dava. prim yaptırmayın şu adamlara.
% 50 de olur 60 da olur efendim
Ama bir tek bizim toplumumuzda olur. Daha ne olması gerekiyor ben anlamıyorum.
Ülkenin yarısı aç , yarısı işssiz , işi olan aylardır para alamadığı gibi gün gelirde alırım diye işini bırakamıyor,millet kömüre oyunu satıyor okadar aç ve çaresiz ve tabi kafasını kullanmayı da unuttu kullanmaya kullanmaya.Velhasıl kelam bu kafayla 60 da olur 70 de arkadaşım sen hiç kafanı takma *
cüppelilerin olası marifetidir.
(bkz: ben diyorum % 57)*
(bkz: aç kapa aç kapa artema)***
(bkz: yasakçı kemalist zihniyet)
(bkz: kınalar şirketimizdendir)
(bkz: bir darbe çeşidi olarak parti kapatma)
akp'nin sittin sene gönderilemeyeceği ve ne seçimler olursa olsun chp'nin ve mhp'nin bir akp etmeyeceği bilindiği halde yapılması düşünülen deli cesareti.
açılırsa türkiye'nin felaketi olur. allah korusun diyorum. mazlum seven halkım yine acır bunlara, dayar oyları. sonra ayıkla pirincin taşını.
"bir kişi de olsa bu memleketi gerçekten seven yok mu?" sorusunu akıllara getiren iddiadır. elbette kanunlar çerçevesinde herkes yaptığının hesabını versin ama toplum mühendisliği yapılarak birilerinin de ekmeğine yağ sürülmesin. yaşadığımız resmen akıl tutulmasıdır. iddia hayat bulursa mevcut iktidara piyango vurur. mahkumiyetler halk vicdanında karşılık bulmadıkça ters tepmeye mahkumdur. ne diyelim adamlara allah yürü ya kulum demiş. yaptıklarıyla da yapmadıklarıyla da bir şekilde yükselip gidiyorlar. türkiye bir hukuk devletidir. hatta öyle özel bir hukuk devletidir ki hukuk istese de istemese de ülkeye yön veren tek unsurdur. ülkenin verdiği yönde gidip gitmediği veya gitmeyeceği ise gün gibi aşikardır. hadi kapatın partiyi, yeni bir parti kurulsun. hepimiz mutlu olalım. devlet geleneği böyle bir şey olsa gerek.
akpnin ezilen parti gösterilmesidir. her seçim zamanı yaklaştıkça aynı terane. bir şey olacağı yoktur olan kıpırtıdan etkilenen borsaya olur.