bugün

12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maci'nın rövanşı olan, ali sami yen stadı'nda oynanacak uefa kupası 4. tur mücadelesi.
tsi 21:30'da ali sami yen stadı çimlerinde hayat bulacak olan uefa kupası 4. tur 2. maçı
galatasaray için teknik olarak deplasman gibi gözükse de stadyumdaki taraftar sayısı muhtemelen hamburger den fazla olacak maç.
edit:maç teknik olarak da deplasman gibi gözükmüyormuş.yazarın uykulu gözleri öyle görmüş.
biletleri 9 mart pazartesi günü satı$a çıkacak olan maç.

Hamburg Maçı Bilet Fiyatları

Numaralı Grup 1: 250 TL
Numaralı Grup 2: 200 TL
Kapalı Alt Grup 1: 275 TL
Kapalı Alt Grup 2: 225 TL
Yeni Açık Alt: 60 TL
Yeni Açık Üst: 60 TL
Eski Açık: 60 YTL

Maç Günü Ali Sami Yen Gişe Fiyatları
Numaralı Grup 1: 237 TL
Numaralı Grup 2: 187 TL
Kapalı Alt Grup 1: 262 TL
Kapalı Alt Grup 2: 212 TL
Yeni Açık Alt: 53 TL
Yeni Açık Üst: 53 TL
Eski Açık: 53 TL
Bilet fiyatlarının uçuşa geçmesinden dolayı yaptığımız organizasyondan vazgeçmemizi sağlayan maç. Onun dışında şahsım olarak ali sami yen'den takımımı destekleyeceğim, ilk maçta alınacak en azından gollü bir beraberlik sonrası kazanacağımızı düşündüğüm maçtır.
Olası bir Galatasaray galibiyetinde gazetelerin muhtemelen 'Galatasaray hamburgeri yedi' tarzında abuk espriler üreteceği maç..neyse Galatasaray'ın bu turu da geçeceğini düşünüyorum.
hamburg galatasaray'ın çok üstünde bir takım değildir. jansen ve olic gibi üst düzey futbolcuları olsa da hiçbir alman takımı bir türk takımına karşı rahat oynayamıyor. ekollerinden midir bilinmez ama olmuyor. 2008 avrupa şampiyonasında grubumuzda 3 tane almanya olsaydı grubu birinci bitirirdik. yarı finalde kaybetmemizin olayı almanların kondisyon açısından üstünlüğü ve bizim eksik kadromuzdu. büyük bir aksilik olmaz ise hamburg'u eleriz.
çeyrek finale geçeceğine inandığım için kutlama yapacağımız akşam.
hotbird uydusundaki şifresiz yayın yapan zdf kanalından canlı yayınlanacak olan maçtır. böylece ilk maçtan sonra bu maçta şifresiz izlenme garantisine ulaşmıştır benim açımdan.
Piotr Trochowski denen arkadaşın raket gibi ayağından çıkan uzak mesafeli şutlarının başımızı ağrıtmasından korkulan maçtır. galatasaray ve elbette morgan de sanctis sever kritik maçlarda abuk sabuk goller yemeyi, o yüzden bu adama dikkat.
anlı şanlı galatasaray'ımızın asy'de hamburger yiyeceği karşılaşmadır.
(bkz: yaran fotomaç başlıkları)
(bkz: ali sami yen e bir tane hamburger!)
3-1 bitecek maçtır. hayırlı olsun şimdiden.
bülent korkmaz ın sahaya inip kewell la stoper mevkinde oynaması fantastik bir öge olur herhalde bu maçla ilgili. real dünyaya dönecek olursak barosla, ardayla, kewella oyuna önde basarak başlayıp istediğimizi alacak; korktuğumuz başımıza gelir de gol yersek, ilerleyen dakikalarda formsuz olsa bile her zaman umut beslenebilecek bir ümit karan girer, maçı da orada bitiririz.
Galatasaray'ın taraftarınında desteğini alarak kazanacağı maçtır.
biletleri tükenen maçtır. *
yenmemiz gereken ama çok kolay olmayacak maç, emre aşık ın da ceza yemesi çok kötü oldu ama bu virajı da sorunsuz dönersek kupa görünmeye başlayacak.
maç başladıktan sonra biletlerin elde patlamasıyla sudan ucuza giden geç karaborsa biletlerinin bu defa pek de bulunamayacağını düşündüğüm, izlenilesi maç.**
arda oynayabilecek mi sorusuna cevap aranan karşılaşma. sözlük formatına uydurdum cevaplayın lütfen.*

edit: beni aydınlatan galatasaraylı dostlara selam olsun. oynuyormuş lan.

edit2: oynayamayacağı açıklanmış ama benim içimde bi umut var oynayabilecek gibi geliyor.
(bkz: hamburg a bileniyoruz)
hamburg un en tehlikesi oyuncusu petric in sakatlıgından dolayı oynayamayacagı mactır.
galatasaray 19 mart saat 23:15 de türk halkını sokakaklara dökeceğine inandığım bir maçdır.
mladen petric'in oynamamasının kesinleştiği maçtır.

http://www.uefa.com/compe...kind=1/newsid=811188.html
hürriyet'in haberine göre hamburg'da 3 sakatlık daha gerçekleşmiş toplamda 10 kişi eksik geleceklermiş istanbul'a. antu.com'daki hezeyanları duyar gibi oluyorum: "bal akıyo paçalarından". (bkz: ballı bunlar ballı)

http://www.hurriyet.com.t...tbol/11227235.asp?gid=229

Pedro Proenca Oliveira Alves Garcia'nın yöneteceği maçtır ayrıca.
Galatasaray'ın sahaya çıkacak 11 kişi toparlayıp ek listelerde uefa'ya başvurması ve onaylatması durumunda oynanabilecek karşılaşmadır. Bu kadar sakat ve eksikle kadro toparlamak zor görünüyor. Yine de 11 kişi çıkılması (ve maçın 11 kişi tamamlanması) durumunda galatasaray'ın çeyrek finale çıkacağı karşılaşmadır...
güncel Önemli Başlıklar