bugün

hamas terör örgütünü destekleyen siyasal islamcıları üzecek görüntülerdir.

her yer mavi beyaz olmuş.
https://twitter.com/Shema...tatus/1726215199810830819

hani nerde hamas mücahitleri yahu? hangi delikte saklanıyorlar?
Hamas israil’i perişan ediyordu hani?
içimizde bunlara mutlu olanlar var. Evet biz üzülüyoruz. En çok ta ölen çocuklara. Yetim , öksüz ortada kalan çocuklara.
görüntüler mide bulandırıcı...

bunu yapan da her kimse saklamamış, bayrağını dikmiş... suçluyu başka başka mecralarda aramak ancak kasıttır....
--spoiler--
içimizde bunlara mutlu olanlar var. evet biz üzülüyoruz. en çok ta ölen çocuklara. yetim , öksüz ortada kalan çocuklara.

--spoiler--

e hani savaşıyordunuz ya, hani yeniyordunuz israil'i? şimdi çocukları neden karıştırıyorsun? çocuklara biz de üzülüyoruz, o halde 7 ekim'deki terör saldırısını yapmayacaktınız.

7 ekim saldırısına o gün alkış tutanlar bugün çocuklar üzerinden ajitasyon yapıyorlar. tıpkı hamas gibi çocukları kalkan olarak kullanıyorsunuz.
Dincilerin yalaya yalaya bitiremediği hamas ortadan kaybolmuş. Arap büllüğü sever dincilere sorsanız, hamas israil'in içinden geçecektir. Düzenli bir ordunun teröristlere yenileceğini söyleyebilenler de ancak embesil dinciler olurdu zaten lol.
Bu kadar iki yüzlü olmayın.

Hamas’ın 1 tane bile israilli bırakmamasını istiyorsunuz.

Onlar daha güçlü diye “ çocuklar ölüyor” diyorsunuz.

En az 20 tane net video var hamas’ın masum çocuk, kadın öldürdüğü 1 tanesine üzüldüyseniz o zaman iyi insansınız, kabul.

Yoksa şov yapmayın!
E o zaman israil'i alkislayalim , hakettiler değilmi . Müslümanların hepsini hamasi savunuyor olarak görmek bir çeşit akıl tutulmasi olabilir. Çocuklara üzülen her gün israil kazanıyor naraları atmaz , atamaz.
insanın içini açan görüntülerdir.
--spoiler--
çocuklara üzülen her gün israil kazanıyor naraları atmaz , atamaz.
--spoiler--

ben bir türküm, türkçüyüm neden israil kazanıyor diye naralar atayım. israil'in kazanacağı zaten belli değil mi? sen keşke benim yazdıklarımı okumuş olsaydın, daha ilk günden beri hamas'ın netanyahu'ya hizmet ettiğini yazıyorum. neyse siz hamas'a desteğe devam, profillerinize de ebu ubeyde'nin fotoğrafını koyun.
işin ucunu habire öldürülen çocuklara getiren sevgi pıtırcıkları o çok sevdikleri hamas israil'i bebekleri ana babalarının gözleri önünde vahşice katlederken, savunduklarını söyledikleri Filistinli çocukları kendilerine kalkan olarak kullanırken neredeydi!?!
Neredeydi sizin insanlığınız?
.
Israil'i sevmem ama türkü defalarca arkadan vurmuş Arap piçlerinin anladığı dilden konuşuyorlar ya, helal olsun demiyor değilim.
Senin yazdiklarini okuyorum ben , hamasi savunan bir yazımı gördün mü sen benim. Tamamen insani açıdan bakıyorum ben. Müslüman olduklari için yalnız kalmış insanlar onlar ,bunu herkes biliyor. Hristiyan olsalar da yine böyle olsalar ben yine aynı üzülürdüm. Hamasi da bilmem dediğin kişiyi de , bildiğim tek şey. Çok yalnız kaldilar. Allah bunu dünyadan sorar.
6 milyon olen yahudiyi kimse onemsemedigi gibi olen 13000 filistinliyi de kimse onemsemeyecektir. ah vah yapip herkes gunune devam edecek. mesela abd savasa yahudileri korumak icin degil almanya ona saldirdigi icin girmistir. kimse merhamet veya vicdan icin ulkesini tehlikeye atmaz.
gaz odasinin duvarlarinda Eğer bir tanrı varsa, onu affetmem “için bana yalvarmak zorunda kalacakyazan yahudiler vardi. Ugruna can verdikleri tanrilari onlari duymadi. Acaba filistinde benzerini diyen var midir?
Allah'ın dediği olur...
hamas terör örgütüdür...
israil devlettir...

eğer yukarıdaki paragrafa katılıyorsanız, israil'in öldürdüklerini "...e hamas ta öldürdü amaaa..." diye savunmayın.. savunduğunuz anda hamas'la israil'in aynı şey olduklarını kabul etmiş olursunuz..

gerçi ben israil'in hamastan daha beter bi güç olduğunu düşünüyorum...

rizeli arkadaşı manipüle edip suriye'nin üzerine süren "akıl" son analizde israil'dir...
bize milyonlarca mültecinin "girmesine" sebep olan "akıl" da israil'in aklıdır...
israil aklı şöyle bir şeydir:

1) tek bir yahudi öleceğine bir milyon başka insan ölsün...
2) israil'in güvenlikte olabilmesi için israil'in etrafındaki bütün devletler iç savaşla öğütülmeli, birbirleriyle savaşa tutuşturulmali, içlerindeki bütün ayrılıkçı hareketler desteklenmelidir... israil'in etrafında ekonomisi güçlü, demokratik, üretken, bilimde ve teknolojide söz sahibi, refah içinde ülkeler olmamalıdır..
3) radikal islam her fırsatta desteklenmelidir.. şeyhliklerle yönetilen şeriat devletleri israil'in çıkarlarına en uygun olan devletlerdir...

israil supremacisttir.. ortadoğuda var olduğu sürece kuyumuzu kazacaktır.. onu bilelim ona göre davranalım..

israil bütün ülkelerin eşit bir şekilde yaşadığı, birbiriyle ticaret yaparak kalkındığı coğrafyaları istemez.. çünkü israil ***eşit*** olmak istemez...