bugün

19 eylül pazar günü oynanacak olan süper lig maçı. 4 maçta aldığı 2 galibiyetle lige ortalama bir başlangıç yapan ve yakın zamanda hoca değişikliği yaşayan alanyaspor yorgun galatasaray'dan puan kopartmak isteyecektir.
Dakika 13.

Topla oynama yüzdesi:

Galatasaray %20
Alanya %80
rotasyona gitmeyen, ''kadromuz güçlü, 3 günde 1 maç yapmaya oyuncular alışmalı'' diyen terim şu an ne düşünüyor acaba zira galatasaray top yüzü görmedi.
Şu maçı götünüzle mi izliyorsunuz anlamıyorum ki.

görsel
Emre akbaba adeta Galatasaray ın onikinci Oyuncusu gibi oynuyor.
2020-2021 Galatasaray'dan esintiler izlediğimiz maç. Rakip kaleye gidememeler, ağır hücum etme, üretkenlikten uzaklık vb. Daha bir sürü şey.

0-0'a aday gibi görünüyor.
sıkıcı ve ruhsuz bir maç. bitirici bir fw olmadığı sürece gol mol atamayız. halilden medet umuyorsak işimiz yaş.
alanyanın zayıf rakibinden en az 1 veya 3 puan alacağı maçtır.
Moruthan ghezzal dan iyi diyen malum takim taraftari nerede. Moruthan ghezzal in anca sag ayagiyla kiyaslanir.

Lazoi macinin yorgunlugu cok belli takimda. Normal karsiliyorum lazio macinda cok efor sarfedildi. Avrupa sonrasi ilk lig maci her zaman icin sikintilidir.

Kisir mac golu atan kazanir gibi duruyor.
Ne kadar doğru demişiz;

https://m.uludagsozluk.com/e/44952793/
fatih terim balı devreye girecek ve galatasaray öne geçecektir birazdan. öncesinde galatasaray bi tane yese de hem kg var kuponum gelse, hem de galatasaray puan kaybetse ne güzel olur.
Yedik işte. Al sen daha babel i oyuna hoca. Hatta kulübü üstüne yap. Helal olsun.
keşke başka bir şey isteseymişim. yazdıktan sonra 5 saniye içinde yedi galatasaray.

https://www.uludagsozluk.com/e/45094074/
Sapladılar.
Şimdi bir penaltı uydururlar diyecektim ama olmadı cincon kaybetti.
Şimdi bir penaltı uydururlar diyecektim ama olmadı cincon kaybetti.
son yıllarda izlediğim en kötü en sıkıcı maç. bu kadroyla anca bu kadar. romanyanın çöplerini doldurmuşuz gene takıma.
bülent korkmaz gs ye yatar diyen orospu çocukları nerde. alayınızı sikeyim iftiracı beyinsiz güruhlar sizi. kendinizi asın oksijen tüketmeyin fazla.
Beşiktaş balı bizde olmadığı için kazanamadığımız maç. Bir takım da yensin şu beşiktaş’ ı be.

Edit: eksileriniz düşüncemi değiştirmiyor.
Oh be ne güzel oldu.simdi sıra fenerde.bastir başakşehir.
güncel Önemli Başlıklar