bugün

öğrencilerın tarıkat ve cemaatlere emanet edılecegı tarıhtır.

keske zamanında ak genclıge uye olsaydım.
Geliyor efendim durduramıyoruz.
bayramdan sonraki pazartesiye tekabül eden, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının açılması.
Ne güzeldir. Bizimkisi 26'sında açılıyor. Bayram bitişi tıklım tıklım cıvıl cıvıl insanlarla otobüs yolculuğu yapmak varken yarı boş otobüste boş otogarlardan geçmek ne acı. Okulu da iple çekiyorum.
okulda 2k2lileri ezeceğimiz güne az kaldı demektir. *
daha yeni üniversiteden mezun olmuş biri olarak özlicem okul günlerimi.
Yeni eniklerin (9.snif) gelmesiyle bir nesil daha taniyacagim donemdir bakalim bu senekiler nasil.
vay be 2016 - 2017 eğitim öğretim dönemi açılıyor ama en güzel dönemler 2002-2003 ve 2004-2005ti ne yalan söyleyeyim. 6-7de güzeldi yav.
Sözlükteki liseli ezikleri ortaya çıkaracaktır.

Neyseki bu sene 7. Sınıfa geçtim. Daha var o kötü günlere. Net
Fetö muhabbetine 1-2 hafta ertelenme ihtimali varmış. Hemen üzülmeyin ergenyuslar.
4 gün sonra gerçekleşecek olan olay.

Sözlük de atatürk rte versusu yapan bebelerden biraz olsun arınır diye düşünüyorum.
Haber başlığı: 18 milyonun üzerinde öğrenci 19 Eylül Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim yılına, "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" etkinliğiyle başlayacak.

imiş. Ya bi git hahah.

10 şehit verdik daha fazla hatta bunları gören yok mu anasını satim.
Lisede bile soma faciasında kaç insan şehit oldu toprak altında ettiğim okulumda ne bi saygı duruşu ne bi etkinlik yapıldı hocalar idareye karşı gelmişti allah topunun belasını versin lan.

Edit:3 yıldır koü mağduruyum.
(bkz: haydi ergenler okula)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
sözlüğü rahatlatacak olaydır. liseliler erken yatar artık. evet.