1. 0.
  Mutlaka gidip karakartalı desteklememiz gereken ,eger yenilirsek uefa macerasının çok zora gireceği maç.
  ... hoseignasyo
 2. 1.
  bir ingiliz takımı ve yine tek maç. bir yöneticinin çıkıp ''biz tottenham'ı ingiltere'de yeneriz'' demesinden korkmuyor değilim.

  ama her halukarda çarşı'Nın yönetim tottenham a otobüs kaldır diye pankart asmasını istiyorum.
  2 ... pulp fiction
 3. 2.
  ne cok kolay ne de abartılacak kadar zor bir mac olacaktir. Karakartalimiz adam gibi topunu oynarsa yenecegizdir. iş cefakar besiktas taraftarina kalıyor. Haydi kartallar gözterin kendinizi dedim mactir.
  ... melankolik
 4. 3.
  eziyet ayının 2.maçı olcak.(ilki gençler macı).en kötü berabere kalmamız gereken maçtır ama huylanmıyor da değilim içimde bastırılamayan bir iyimserlik 1-0a yatarız bu maç diye.haydi nobre utandırma beni..
  1 -1 ... yildirimbjk
 5. 4.
  saat 20:00'de başlayacak olan maç.
  ... salca
 6. 5.
  maçı danimarka futbol federasyonundan nicolai vollquartz yönetecek, yardımcıları bill rene hansen, bo abildgaard ve dördüncü hakem peter rasmussen. karikatürlü pankartlar hazırlanıyor olabilir şu an, bekliyoruz. (bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
  1 ... don kişot
 7. 6.
  eğer gruptan çıkmak istiyorsak mutlaka galip gelmemiz gereken karşılaşma... zira bu grupta en büyük rakibimiz tottenham...
  1 ... phyxius
 8. 7.
  19 ekim ankara iftar yapıyoruz zirvesinden sonra beşiktaşlı yazarlarla izlemeye gideceğimizi umduğum maçtır.
  ... mystery
 9. 8.
  çıldırt bizi delirt bizi kartalım,bu stadı başlarına yıkalım nidalarıyla izleyeceğim maç...ayrıca yaratıcı beşiktaş taraftarı bu maçta hep beraber beyaz giyme kararı almışlardır...maça gideceklere duyrulur...
  1 ... of anam nalan
 10. 9.
  beşiktaş bizleri; en rahat zamanlarda sıkıntı çektiren, en sıkıntılı zamanlarda da rahatlatan bir takımdır. bunlardan dolayı zor olacağını düşünüp, bu maçta takımımıza her zamanki gibi iyi destek vermeliyiz. taraftar olarak üzerimize düşen görevi yaparsak, bu pozitif enerji sahaya yansıyacaktır. büyük beşiktaş taraftarı bunu başaracak güçtedir.

  yönetim, futbolcular ve taraftarlar bu maça çok iyi hazırlanmışlardır.

  yönetim maç için özel prim verecek, futbolcular bu maçı alarak avrupa'da yankı uyandırmak isteyecek, taraftarlarda bembeyaz tribünde tezahürat ve yaptıkları görsel şovlarla maça etki etmek için çabalayacaktır.
  ... salca