1. 1.
    3-0 Galatasaray üstünlüğü ile bitecek maç. At fav'a bekle.
    8 -1 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Hakemi muhtemelen ümit öZtürk olur. Belli olmaz belki de yusuf namoğlu tetikçi hakemlerine güvenmez de direkt kendisi yönetir maçı.

Ha bir de var kesin bozulur.
    -3 ... frekans
  3. 3.
    Bursa'nın 3 tane yaslayıp kedicikleri ağlatacağı maç. Büyük sürprize hazır olun. Gese 1 tane kırmızı kart da alır.
    1 -2 ... 1 station insani
  4. 4.
    staddaki yerimizi alacağımız maç. özledim be arenayı. şu bursayı hoplatsınlar da neşemizi bulalım.
    3 -5 ... dakandaz
  5. 5.
    galatasaray'dan çok varspor'dan korkulan maç. bence bursaspor'u en çok korkutan rakip varspor. her maçta hayalet gibi ortaya çıkıyorlar.

"VAR'ın karar değişikliklerinden en fazla Bursaspor etkilendi.

Video Yardımcı Hakem uygulamasıyla yeşil-beyazlı ekibin 4 golü geçersiz sayıldı. Kazandığı bir penaltısı VAR ile iptal edilen Bursa temsilcisinin, aleyhine de bir kez penaltı kararı verildi.

Bursaspor'un VAR incelemesi sonrasında sayılmayan 4 golünün 3'ünde Diafra Sakho'nun imzasının olması dikkati çekti. "

https://www.fanatik.com.t...haber-fotograf-2015930-14
    -1 ... dalgamaya
  6. 6.
    19 ekim 2018 galatasaray bursaspor maçı
    10 -7 ... this
  7. 7.
    Gs çakar itina ile.
    7 -6 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
  8. 8.
    Ballı bi takımla mahalle takımının oynadığı maç. Çok da şey yapmayın. Oynasınlar kendilerince gençler.
    Tabii ben aslancıkların maçın sonunda minnoş kediciklere dönüp miyavlayacağını düşünüyorum.
    8 -14 ... essy
  9. 9.
    Şerefsiz köpeklerin Galatasaray'ıma nazarı değdi, çok sakat var. mendebur müptezeller sizi. Ulan sakatlık haberlerinden sonra tüm enerjim düştü, zevk alamıyorum, bunalıyorum, içicem.

Tetikçi ali Palabıyığın yöneteceği maç.
    11 -10 ... cimbomlu yazar
  10. 10.
    normal şartlarda galatasaray'ın çok rahat kazanabileceği karşılaşma fakat hakeme dikkat.
    2 -1 ... mutlakbutlan