bugün

3-0 Galatasaray üstünlüğü ile bitecek maç. At fav'a bekle.
Hakemi muhtemelen ümit öZtürk olur. Belli olmaz belki de yusuf namoğlu tetikçi hakemlerine güvenmez de direkt kendisi yönetir maçı.

Ha bir de var kesin bozulur.
staddaki yerimizi alacağımız maç. özledim be arenayı. şu bursayı hoplatsınlar da neşemizi bulalım.
galatasaray'dan çok varspor'dan korkulan maç. bence bursaspor'u en çok korkutan rakip varspor. her maçta hayalet gibi ortaya çıkıyorlar.

"VAR'ın karar değişikliklerinden en fazla Bursaspor etkilendi.

Video Yardımcı Hakem uygulamasıyla yeşil-beyazlı ekibin 4 golü geçersiz sayıldı. Kazandığı bir penaltısı VAR ile iptal edilen Bursa temsilcisinin, aleyhine de bir kez penaltı kararı verildi.

Bursaspor'un VAR incelemesi sonrasında sayılmayan 4 golünün 3'ünde Diafra Sakho'nun imzasının olması dikkati çekti. "

https://www.fanatik.com.t...haber-fotograf-2015930-14
Ballı bi takımla mahalle takımının oynadığı maç. Çok da şey yapmayın. Oynasınlar kendilerince gençler.
Tabii ben aslancıkların maçın sonunda minnoş kediciklere dönüp miyavlayacağını düşünüyorum.
Şerefsiz köpeklerin Galatasaray'ıma nazarı değdi, çok sakat var. mendebur müptezeller sizi. Ulan sakatlık haberlerinden sonra tüm enerjim düştü, zevk alamıyorum, bunalıyorum, içicem.

Tetikçi ali Palabıyığın yöneteceği maç.
normal şartlarda galatasaray'ın çok rahat kazanabileceği karşılaşma fakat hakeme dikkat.
takımda çok sakat olduğundan dikkatli oynamamız gereken maç. zaten seyirci desteği mevcut sakin olup top tutup atılacak 2 golle bitirmemiz lazım işi.
her türlü ne olursa olsun Galatasaray'ın kazanacağı karşılaşmadır. Şu sakat bu sakar fark etmez. Yunus'la Ozan'la çıkar yine GS çakar. Hem bursa'ya hem kanatlılara.
Normal şartlarda galatasaray bu haliyle bursaspor u yenemez. Ama yusuf namoğlu faktörünü unutmayalım.
ulan bursa kim ki Bursa'yı yenemez. Aytaçla mı Barışla mı Galatasarayı yenecek. Kuş beyinli takımların umudu ay ayol Bursaspor!
iki ağır topun karşılaşmasıdır.

Daha ağır olan top kazanır.
bursaspor'un balatasaray'ı yenmesini dilediğim maç. vurduğunuz gol, yediğiniz ofsayt olsun derdim ama yediğiniz ofsayt olsa bile galatasaray hakem kurulu tarafından geçerli sayılır geçen haftalarda olduğu gibi açık ve net.
Galatasaray'ın daha ilk yarı bitmeden üç oyuncu değişikliği hakkını kullanmak zorunda kaldığı maç.

(bkz: Çok sakat var)

Beybi!
Galatasaray balı devreye girer ve 2-1 biter. Bunlardaki bal kimsede yok. Muslera'yı forvete alır fatih, forvet arkasına da serdar aziz'i koyar gol atarlar.
Bursanın atamadığı maç. Bu ne sığırlık?
Bursaspor’un 2 puan kaybettiği Galatasaray’ın balla 1 puan kazandığı maç. Evet.
iç saha maçları hep ite kaka kazanılıyordu ki bugün patladı.

şimdi bazı beyinsiz taraftarların bu maç için yorumu şu olabilir: "Belhanda yüzünden yenildik"

amınıza koysun belhanda sizin, gerizekalı aptallar!

Tudor'a bu taraftar niye kızıyordu? sürekli takımla ve taktikle oynuyor diye. Eee amk fatih terim daha çok oynuyor. oyuncu sakat diye oynatmıyor sanıyoruz bir bakıyoruz sıkışınca oyuna sokuyor adam da çatır çatır oynuyor.

Bekleri sürekli değiştiriyor, defansı kafasına göre değiştiriyor, kanatları ve kanat oyuncularının yerlerini kafasına göre değiştiriyor. Oturan takımın ağzına sıçtı resmen ama kimse buna ses çıkartmıyor.

Eğer şu terim'in yaptıklarının yabancı bir teknik direktör yapmış olsa şerefsizim şimdiye kadar şutlanma aşamasına getirirlerdi. Medya bir taraftan taraftar bir taraftan saldırıyor olurdu.
Ali Palabıyığın görevini yaptığı maç, 1-1 bitti.
Top bursalıdan çıkıyor, korner diyor utanmadan, bursalıların oyunu soğutmasına izin veriyor, görevini gereğiyle yaptı. Tam kadro olsak her şeye rağmen rahat yenerdik.
5 dakika uzatıyor, skandal! 4,50'de bitiriyor, skandal! Ulan kansız ali, bursa uzatmalarda 2 dakika süreden çaldı zaten, müptezel seni!

Beşiktaşlı tff Başkanı istemiyoruz!
Tüpçüye borcunu öde beşiktaş!
#Demirörenistifa
Cakma bir mac.
#Ultraslanagliyor
galatasaray'ın hakem sayesinde 1 puanı kurtardığı maç. bursaspor'un en az 2 tane net penaltısı verilmedi ve ozan kabak penaltı yaptırdığı pozisyonda atılmalıydı. bu son adam kuralı bir tek beşiktaş'a mı işliyor anlamadım yani vida'Ya çat diye çıktı kırmızı gs'nin oyuncularına her şey serbest açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar