bugün

trabzon oyuncuları sanki birbirine uyumlu donanım gibi çalışıyor. birde gol olsa güzel bir şekilde süsleyecek oyunu.
trabzonspor en azından beraberlik almış olmalıydı. lfc abartıldığı kadar iyi bir takım değil. zira gördünüz, başa baş futbol oynanıyor.
1-1 bitseydi çok daha iyi olacak olan maç.
mahalle takımına karşı beraberliği başarı sayan g.saray, on kişilik yunan ekibine 1-0 mağlup olurken fark yemekten şansıyla kurtulan fenerbahçe'nin yanında türkiye'nin gururu olmuş maçtır. helal olsun trabzonspor! maalesef 1-0 bitti.
1-0 liverpool fc üstünlüğü ile sona ermiş karşılaşma.

(bkz: benim hala umudum var)
şenol güneş'in trabzona yaradığını gösteren maçtır.
trabzon'un oynayıp 14 kişilik liverpool'a 1-0 kaybettiği maçtır. o patates çeneli hakem bozuntusu ve yardımcılarının anasını bellemekte farzdır. lakin sana güvenim sonsuz trabzon.
trabzonspor'un baskılı oynadığı maç.
bir galatasaraylı olarak bu akşam bizi temsil eden en iyi takımın trabzonspor olduğunu düşündüğüm maçtır.
helal olsun şenol hoca, helal olsun onur dur...
şansız bir gol yedik üzüldüm ama onurlu bir mücadele verdi temsilcimiz trabzonda halledeceğiz inşallah.
trabzon'un yenilmesine rağamen göğsümüzü kabarttığı maç. neticede atmayı hakedecek kadar da iyi oynadılar ve maç anfield'daydı, ki anfield chelsea kalibresindeki bir takım için bile korkutucudur. bir de türkiye'de tur gelirse mükkemmel olur.
eze eze yenilen trabzonspor ı izlediğimiz maçtır.
gecenin yıldız onur.
olay avni aker e kalmıştır.allah ım sen bizi koru.
onur kıvrak'ın gümbür gümbür "ben geliyorum" dediği, trabzonspor'un sakin bir şekilde oynadığı ama keybettiği maç. umut o golü atsaydı çok değişik şeyler olabilirdi avni aker'de.
maçı anlatan ingiliz spikerin trabzon'u öve öve bitiremediği maç olmuştur. En azından ilk yarıda trabzon herkesi baya şaşırtmıştır. Sonra biraz heyecanlar atlatsa da, kaçırdığı gol bile bence bir şeyler mana ifade ediyor. Biraz da acemice top kayıpları, anfield'da oynamanın ve rakibin adından korkmanın heyecanı olmasa, trabzon korkmadan atak yapabilecek belki goller bulabilecekti. Yine de; 1-0 çok iyi bir skor olarak görünse de en bedbaht skorlardan biridir. 1 gol yese 3 tane atması gerekeceğinden, hoş bir skor değil. Trabzon liverpool'u yenecektir; ama turu geçebileceğine inanmıyorum.
trabzonspor'un ve hatta şenol hoca'nın daha doğrusu onur'un kalitesini konuşturduğu maç olmuştur..

umut o net olarak atılması gereken golü kaçırmasa daha da muhteşem olacak bir maçtı ancak umut işte bu naparsın..

yine de tebrikler trabzon'um. bu iyiye delalet!
Benim Trabzonsporum budur.

Korkmayandır Trabzonspor.. Yılmayandır, pes etmeyendir.
Susturandır KOP tribünlerini...

Trabzonspor budur.
Kaybetse de, tecrübesizliği sırıtsa da, ezilmeyendir..

Trabzonspor budur arkadaş...

Eleneceksiniz belki...
Ama sizin o vakur duruşunuz yok mu...
Daha fazlasını istemem be..

Siz böyle olun.

Hiç sağlıklı değil ama hüngür hüngür ağlamak istiyorum şimdi. Üzüntüden değil, bilakis...
Ne bileyim la işte...

Oy Trabzon oy... Seni çok seviyorum Allah belamı versin ki...
onur luysanız az gol yerdiniz ve öyle olan bir maç oldu. bu çocuk hakkaten inanılmaz bir kaleci. maç nasıl kurtarılır bize gösteriyor. kaledeki adamın figuran olmadığını, yeri geldiğinde dünya kupasını kazandıracak adam olduğunu ( buffon, cassillas, taffarel) bize hatırlatmaya başladı. gerçekten iyi bir kaleci. özgüveni ise harika.

egemenle oynarsanız liverpool maçında elbetteki hata yaparsınız. egemenin teknik kapasitesi yüz üzerinden 10 olsada nedense hep bir tek top oynama, topları taça atmama olayı var adamda. bu götüne güvenme duygusu nereden geliyor. golde toplu halde bir hata olsada çok merak ediyorum eyyy egemen efendi pozisyon 2 ye 2 geliyor , joe cole u adını söyleyemediğim ama iyi adam olan defans oyuncumuz tutuyor sen niye babeli boş bırakıyorsun? oldu işte. yine yaptın. yine gol yedirttin.

burak yılmaz topsuz alanda harika bir şekilde kendine çalım atabiliyor. topla ise 1 tane liverpoolluyu geçemedi.
teo yu 90 dk oynatmak bence gereksizdi.
serkan çok iyi oynadı amma ve lakin o nasıl penaltıdır birader. öyle penaltımı yaptırılır. adamlar zaten devamlı duran top arar iken lap diye ayağı önüne koydun adamın. affetmediler anında penaltı aldılar. allahtan gol olmadı.,
cale nin kötü oynamasının sırrını çözdüm. bir adamın yanına egemeni önünede colmanı verirseniz o defans adamı değil cale , maicon olsa hiçbir şey yapamaz.

ceyhun selçuk ve umut a canı gönülden alkışlar. takımı ayakta tuttular.

ve son söz.

onur umuz vardı 1-0 yenildik. trabzonda bu işler çok farklı olacak.
"8 tane yiyen takımlar utansın" dedirten maç.
Trabzonspor'un, tüm 8 olur diyenlere futbol dersi verdiği maçtır.

dipnot: bu işin trabzon'u var...
gel liverpool gel . şenol hoca'nın seninle kapanmamış hesabı var bak nasıl götünden kan alıcaz.
yenildik ama ezilmedik diyebileceğimiz bir maçtır;

ikinci yarı onur'un kurtardığı penaltı ve hemen ardından çok müsait bir pozisyonda golü kurtarması ile büyük bir hezimetin önü açılmadan maçtan alnımızın akıyla çıktık.bu skorla rövanş maçı bir formalite maçı olmaktan çıkmış ve iddialı bir maç haline gelmiştir.inşallah ikinci maçtan turu getirecek bir skorla çıkar trabzonspor.saldır trabzonspor.
Umut bulutun kaçırdığı %100lük pozisyon canımı sıkmıştır. Ben fanatik Galatasaraylıyım ama nedense Trabzon için ayrı bir heyecan hissettim bu gece. Trabzon bu oyunuyla Avni akerde süpriz yapabilir.
(bkz: onur kıvrak)
maç yerine kaleciden bahsedilmesi gereken maçtır.
güzel biten bir maç. iyi bir skor.
kuzeyden etkili biçimde esen fırtınamızın futbolun beşiğini sallaya sallaya bitap ettiği karşılaşmadır.. zira bizi tanıyanlar bilir; trabzon futbol literatürü'nde "yenileceksen bile erkek gibi oynarsın, öyle yenilirsin!" yazar..

ayrıca o kale boş değil tamam mı? onur recep kıvrak ismini yazacaksın aklının bir köşesine.. 22 yaşında, hayatında hiç öyle bir atmosfer yaşamamış bir insandan bahsediyorum.. izleyeceksin o kurtarışları.. hatta atlayıp uçağa trabzon'a gideceksin! elini öpeceksin o yeteneğin!

taktiksel anlamda şenol hoca'nın ingiliz devi liverpool'u nasıl ezdiğinden bahsediyorum..

liverpool'un kontra ataklarla gol bulmaya çalışmasından bahsediyorum..

ingiliz spikerin bizim hakkımızda söylediklerinden..

velhasıl..

trabzon budur arkadaş.. adını duyduğum, telaffuz ettiğim her an gönlüme bir damla yaşın düşmesinden bahsediyorum!

birde sözüm size lan!

olm öyle her gittiğiniz yerde "bize her yer trabzon" diye bağırıp durmayın lan!
tüylerim diken diken oluyor amk!

çok pis ağlayasım var.. ama yenildiğimiz için değil.. allah trabzon'un şampiyonluğunu göstermesin ki yenildiğimiz için değil!
güncel Önemli Başlıklar