bugün

fenerbahçe'nin yabancılardan yoksun yedeklerle oynayacağı maç.
hakemi bünyamin gezer olan karşılaşma.
türkiye kupasında, süper lig takımlarını yenmeyi alışkanlık haline getiren inegölspor un listeye bir takım daha ekleyeceği maçtır.* * *
fenerbahçe'nin bir destan daha yazacağı maç. zico orta sahayı kalabalık tutmalı, ani top kayıplarıyla hücuma çıkmalı!
fenerbahçe için çok önemli olan karşılaşma. zira 23 senedir hasret kaldığı türkiye kupasına giden yolda bir maç sonuçta.
maçın hemen başında bulduğu golle fenerbahçe'nin öne geçtiği maç.

gol olcan dakika 3

fenerbahçe'nin on biri ise;

1. Serdar
2. Serkan
3. Lugano
4. Can
5. Uğur Boral
6. Kemal
7. M. Yozgatlı
8. Tümer
9. Olcan
10.Deivid
11.Semih
tümer'in bir penaltıdan yararlanamadığı maçtır.
genç semih ile 3-0 olmuş maç*
inegölspor'un kanatları iyi kullandığı ve ileriye hızlı koşan bir kaç adamını çıkardığı takdirde skoru lehlerine döndürebilecekleri maç. yeter ki inançlarını yitirmesinler. daha uzun bir 45 dakika var. teknik direktörlerinin soyunma odasında kendilerine fenerbahçe'nin galatasaray'ı 3-0 geriden gelip 4-3 yendiği efsane maçı anlatmaları gerek. bir de hep beraber galibiyet yemini ettiler mi fenerbahçe'yi devirmeleri hiç de zor olmayacaktır.
inegölspor kalecisinin harikalar yarattığı maçtır.
tumer metin in acik acik "ne isim var benim burda, inegolspor ile mac yapmak icin mi aldınız beni?" tavirlarinda oynadigi mactir. verdigi paslar yerini tutmamakta, yuzundeki o soguk ifade artarak devam etmektedir.
fenerbahçe'nin semih şentürk'le skoru 4-0'a taşıdığı maçtır.
Olcan, Deivid, Semih(2), Mehmet Yozgatlı ve Tümer'in golleriyle 6-0 Fenerbahçe lehine sonuçlanmış fortis Türkiye kupası dördüncü hafta karşılaşmasıdır.

Şaşkın edit: Bu nesnel entrye eksi oy veren yazarımsıya selam ederim!
fenerbahçeli bir arkadaşımın "olm biz bu oyunla az alkmaar'ı dağıtırız" demesiyle benim ve yaklaşık 7-8 kişinin anüs bölgeleriyle gülmelerine sebebiyet veren fortis türkiye kupası mücadelesi.

(bkz: alkmaar bursa nın ilçesidir)
(bkz: alkmaar ın köftesi meşhurdur)
inegölspor kalecisi ercümentin harikalar yarattığı maç olmuştur. serkan balcı "her an ilk 11 e hazırım" sinyali vermiştir. bunu dışında deivid'in önümüzdeki sezon sözleşmesinin malzemeci olarak uzatılması gerektiğinin tarafımdan anlaşıldığı maç olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar