1. 1.
  Neyin kafasidir anlamadigim savunmadir. Sanane ulan kiz. daha 18 yasinda südü sübyansin, dösünde gögüs yok kalkmis kadin haklarini savunuyorsun. kadin haklarini savunabilmen icin önce iyice bir sivazlamis ve yemis olmak sarti aranmalidir.
  1 -2 ... bilgisavar
 2. 2.
  insanların hayvan haklarını savunması gibidir. sonuçta haklarını iade etmek, ezilenin, hor görülenin yanında olmak için illaki kendilerinden biri olmaya gerek yoktur. afro amerikalıların hakları için yürüyen beyaz amerikalıları, soykırım mağduru yahudi hakları için eylem yapan almanları da gördü bu dünya.
  1 ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  18 yaşındadır ama birçok şeyin demekki o yşata hele ki kadınlara yapılan şiddetin ne boyutta olduğunun farkında olan kızdır. belkide 18 yaşında babasından yada abisinden zulüm gören bir bayan tanıyordur belkide 18 yaşında fuhuşa zorlanan bir kız görmüştür haberlerde belkide 18 yaşında kendinden çok yaş büyük bir adamla zorla evlendirilen birinin arkadaşıdır. kadın kız farketmiyor insanın dişisi sürekli şiddet görüyor. belki tüm bunların farkında bile değildir fakat sesini yine duyurmak istemetedir.
  ... nediyobuartist