bugün

genç kızların gözdesi olan erkektir. başlığı açtım taliplerimi bekliyorum.

not: erkeğim, pardon esmerim diyecektim. evet.
Esmer olanı makbuldur.
Ayrıca çok vardır bunlardan artık. Önemli olan aklı.
kendini beğenmiş bir tipse, at çöpe gitsin.
gaylerinde gözdesi olan erkektir.

--spoiler--
sikerler bunu. çok durmaz.
--spoiler--
(bkz: yarak afedersin)
(bkz: volkan)
Ben kendim şahsen bu fiziki özelliklere sahip bir erkek olarak diyebilirim ki iş tamamen karizmada ve konuşmada bitiyor. Bu fiziksel özellikler sadece önizleme de avantaj sağlıyor.
allah neredeyse o erkeği göndersin bir zahmet ama gerizekalıysa çekilmeyecek erkektir.
görsel doğru insan sensin bebeğim.
parası yoksa hiçbir şeydir.

edit: bu entryde türk kızı adı verilen türün paraya taptığından ve ikiyüzlülüğünden dem vurulmuştur. 1.55 olan bir insan dahi parası olduğu sürece yakışıklıdır. "kalbi temiz olsun, adam gibi adam olsun, efendi olsun" dediklerine bakılmamalıdır, tarihteki en büyük samimiyetsizliklerde ilk 10'a girer. *
nasıl bir hastalıklı insan bir erkeğin omuzunu ölçme ihtiyacı duyar ki. gözün yok mu bak geniş ise al dar ise at sepete zor günlerinde kullanırsın hani.
(bkz: are you sex)
189 cm boyunda geniş omuzlu 85 kilo erkektir.ya diyorum diyorum kimse inanmıyor.
(bkz: işte bunlar hep seks)
(bkz: önemli olan işlevi)
bu erkekse diğerleri ne dedirten erkektir. ama burnu havada ve kendini beğenmişse hiçbir çekiciliği kalmamıştır.
görsel
bir evin babası olamıyorsa bi boka yaramayan erkektir.
9-5=4

8x4=32

8+1=9

vee

9+32=41 yapaarr ve mhp 41 yılı kutlu ossıınn *

(bkz: #17112119)
ideal olandır.
eğer sarışınsa ve forvet pozisyonunda oynayan bir futbolcuysa ünal aysal'ın bayıldığı erkektir.
erkenden tükenen erkek.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
sulak yerde büyümüştür herhaldaysa.
boyuyla kilosunu oranladığımızda çok da yapılı olmadığı sonucunu çıkardığımız erkektir.
(bkz: t cetveli)
edit: ben bu entry'yi yazdığımda bu adam 75 kiloydu ya lan
170 cm boyunda geniş omuzlu 85 kilo erkek değildir. göbeği yoktur muhtemelen en azından.
güncel Önemli Başlıklar