bugün

161 cm kadın varsa ben alabilirim herkes kendi boyunda sevgili yapsın lütfen. not; ben 1.63'üm. 2 cm 2 cm'dir.
olmuyo tecrübeyle sabittir. hatun beline geliyo bildiğin karikatür gibi.
Ben 187 yim şu an ki konuştuğum kız 155 bende merak ediyorum açıkçası ama boy ile ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum.
20 senedir bizim ilişkimizdir

1 84 e. 1 65...
Öpüşcem diye bel fıtığı olmak sırf o yüzden boyumu 1.73 endeksledim hiç bir papaz veya dış güç boy kurumu etkilemez.
Nefes alsın yeter.
Gayet normal bir ilişkidir.

Bak bak öpüşürken bel fıtığı oluruz diyenler mi dersin, beline gelir o kız diyenler mi dersin...
Olm kısa boylu kız demek yatakta pozisyon zenginliği demek. Her türlü pozisyona girer, her türlü denemeye kolaylıkla el verir, üstünüzde taşımanız falan daha kolay olur. Çocuk mezarı gibi ayağı olan kızlardan mı hoşlanıyorsunuz? Minyon candır, 31'ciler bilmez.
birer cm farkla (88-60) eşimle ilişkimiz. gayet güzel olan şeydir diye de tanımlayayım.

hem duygusal hem fiziksel aktivitelerde, ev işlerinde, fotoğraf çekimlerinde falan gayet eğlenceli. şayet boylarımız daha yakın olsaydı birbirine, duygularımızda bir değişiklik olacağını sanmıyorum ancak fiziksel beğeni denen şeyi gözardı etmemek gerek bu mevzularda. ben hem uzun hem kısa kadınları beğenirken o kısa erkekleri beğenmiyor misal.
sikine pervane misalidir.
Bu ilişki bence yine iyi. Benim boyum 190 cm ve eski sevgilim 1.53 idi. Bence daha fazla konuşmayalım.