bugün

Zayıf olmamak demektir. Erkek için tabi bu ölçütler.

Zayıf demek yanlış olur. çok yanlış hem de.
ideal manken fiziğine sahip olmak demektir. Kıskanılmak olasıdır.

Nickaltımda fotolarim var. Gözünüz manken görsün.
Benim o benim.
Orantılıdır aslinda.
omuriliğimde skolyoz ve kifoz olmasa sahip olacağim özelliklerdir.
zayıf olmamak demektir. erkek için tabi bu ölçütler.
zayıf demek yanlış olur. çok yanlış hem de.

ideal manken fiziğine sahip olmak demektir. kıskanılmak olasıdır.
O kriter yakışıklı olmakla eşdeger degildir diye düşünüyorum , bence içgüdülerimizin algıladığı bir altın oran var,ve biz o altın orana uyan karşı cinsi farkında olmadan çekici buluyoruz.
Erkek demeye bin şahit ister böylesi. O boyla 77 kilo olup birde manken fiziği diyorlar ya la.
bundan başka şeylere kafanız basmadığına göre biraz da ahmak olduğunuz anlamına gelmektedir. bu tiplere rastlıyorum bazen dışarıda, böyle kasıla kasıla gezerler biraz da bench press yaptılarsa (başka bir bok bilmezler çünkü, bacak çalışırken göremezsiniz bunları) o sönük kaslarını olabildiğince kasmaya çalışırlar. markette falansanız manda gibi ağır hareketleriyle etrafta dolanır ve sizin de yolunuza çıkarlar. ağır vasıta sollar gibi etraflarından dolaşmanız gerekir. bir boka yaramazlar, hiç bir yaratıcı yetenekleri yoktur, elle tutulur hiç bir başarıları yoktur (milletin sevgilisine salça olmak dışında, özellikle kendilerinden kısa adamları ve onların sevgililerini hedef alırlar).

bunların kendilerine ortada hiç bir sebep yokken bu kadar güvenmelerinin ve kendilerini adam sanmalarının bir numaralı suçlusu uzun boylu erkek budalası olan kızlardır. kızların ilgisi yüzünden böyledirler ne yazık ki. kızlar eğer karakter, yetenek v.b. niteliklerin peşinde olsalardı; bir adamın temiz, bakımlı, kaliteli, saygılı ve sevecen olması kızlara yetseydi tek düşünüp söyleyebildiği "boyum 187" olan tipler kendilerini böylesine inanılmaz bir bok sanamazlardı.