bugün

sözlük kızlarına selam ederim diyen bir erkek olabilir gayet tabii.

edit: karı kız ayarlama yeri mi lan buraları?
1 cm kısalıp 40 kilo verirsem ben de girerim içine de, 75 kilo çok az lan. ha yakışıklı diyormuş pardon.
edit: 1 cm uzayıp.
(ara: yazar burada)
(bkz: 182 santim ve 75 kiloyum bilin bakalım ben neyim)
22 cm uzayıp 58 kilo verirsem dahil olacağım grup. o değil de niye yaranmaya çalışıyorum lan ben bu gruba, zaten yakışıklıyım mına koyim.
10 kilo fazlam var. zayıflarsam yakışıklı olurum.
85 kilo uzayıp 23 cm boy verdiğimde bende olacağım o yakışıklılardan. bir terslik var ama...*
25 santim uzayıp 33 kilo verirsem içine girebileceğim grup. ne kadar çirkin olduğumdan bahsetmiyorum bile. bitmişim lan ben.
1 cm kısalıp 10 kilo alırsam köküne kadar gireceğ... lan?!? evet, kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu. sbldkşklf!
herhangi bir değişiklik yapmadan içine girebileceğim gruptur. kim yazdıysa beni tarif etmiştir ellerine sağlıktır. *
15 kilo alarak içinde olabileceğim gruptur.
54 cm uzayıp, 28 cm kısalarak, 35 cm de çaprazlama genleşme sonucu dışına çıkabileceğim grup. bi saniye lan yanlış başlığa yazdım sanırsam.
tıknaz ve hödük bir arkadaşımızın arkadaşlık sitesindeki profiline, kız düşürmek için yazdığı yalan beyandır.
10cm kısalıp 8 kilo vermem lazım.. zahmetli iş gel sen 192 cm boyunda 82 kilo diyip el sıkışalım?
üç posta atıp üstüne bir duş alırsam içine girebileceğim grup.
2 okka sıçıp yarım kilo uzayıp, fazlalıklarımı tartıya sıçarak dahil olacağım grup.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
acilen kendisine tel ile ya da mail ile ulaşmak istediğim kişi.
(bkz: kaslarını seveyim bebeğim)
1 santim uzun, 1 kilo az olur isem içine girebileceğim gruptur. tamam abanmayın, ilk önce pmden konuşalım sonra anlaşır isek sevişiriz.*
(bkz: xX CHaRLaTaN Xx)
boy tamam da kilo alamıyorum mna koyim 3kg300gr geziyorum doğduğumdan beri.
yakışıklıyı iptal edince eraserhead olan kişidir.*
(bkz: ben diye bakınız vermek)
(bkz: tamına tanıma uymak)
(bkz: sözlük kızlarına selam ederim)
(bkz: başlığı görünce egonun kabarması)
(bkz: kara murat benim)
genel de rumuz olarak: yahusuhlu_turk_genci_25m kullanabilir.
güncel Önemli Başlıklar