1. 1.
    E devletin son ve pek popüler hizmeti olan alt üst soy sorgulama sonucu sosyal medyada sıklıkla karşılaştığımız durumdur. Sorgulama yapan kişilerin bir çoğunda 1800 lerde doğup sağ gözüken akrabalar mevcut ki olanlar burda paylaşırsa güzel olur. Asıl soru 200 yaşından büyük bu şahısların adına oy kullanılıp kullanılmadığıdır.Hiç şaşırmayacağım böyle çıkarsa.
    4 -3 ... cincinnatus
  2. 1.
    lestat var olduğunu biliyordum. ara beni bul.
    3 ... monte kristo kontesi
  3. 2.
    Savaşa gidip dönmeyenin ölü olduğunu nereden bileceğiz diyenler için açıklayalım:
    Ölüm karinesiyle ilgili hususlar, 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu (TMK)
    (T.C. Yasalar, 2001) ve 5490 sayılı Nüfus Hizmetleri Kanununda(NHK)
    (T.C. Yasalar, 2006) düzenlenmiştir. Buna göre, bir kişi, ölümüne kesin
    gözle bakılmayı gerektirecek durumlar içinde kaybolursa, cesedi bulunmamış olunsa dahi gerçekten ölmüş sayılır(TMK. m.31, NHK. M.32). Ölmüş sayılan bu kişinin nüfus kütüğüne müracaat edilen yerin en büyük mülki
    amirinin emriyle “ölüm tutanağı” düzenlenerek ölüm kaydı düşülmesine
    “ölüm karinesi” denir (MK. m. 44, NHK. m.32)
    2 ... cincinnatus
  4. 3.
    (bkz: ölüm karinesi)
    (bkz: gaiplik kararı)
    1 ... kazangap
  5. 5.
    Ben demiştim demeyi sevmem desem yalan olur,Ömrümün yarısı demekle,geri kalanı da ben demiştim demekle geçiyor.
    1800 lerde doğup halen sağ olanlar
    5 -4 ... cincinnatus
  6. 6.
    ben nedense hangi partiye oy vereceklerini biliyorum.
    3 -2 ... noxeca
  7. 7.
    bizim sülalede de bulunan vampir insanlardır.

--spoiler--

Her konuda fikri olmadan zikir beyan edenlerin eleştirdiği durumdur. Adam savasa gitmiş bir daha haber alinamamış. Naaşı yok yani, napsin öldü mü yazsın? Şimdi anladin mi? Yine anlamadin. insan chp'li olunca biraz zor anliyor sen de haklisin.

--spoiler--

güzel rabbimin hikmetinden sual olunmuyor. bir şekilde doğal seleksiyona kapılmadan yaşayabiliyor bazı insanlar ancak genede enteresan. hazır ohaldeyiz her şey için her türlü çözüm takır takır khk lar ile çıkıyor iken bazı tiplerin boş boş fikir üretmesine de bir kota getirilsin herkes rahat etsin. hayır kendi fikrinin hali ortada iken başkalarının fikir beyan etmesine kızıyor bir de tövbeler olsun * he anasını satayım adamın naaşı bulunamadı diye "203" yaşında bizim küre dağlarında geziyor kabul edilsin ne güzel.
    5 -2 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Bazıları altın seccade de rahatça tecavüz etsin diye malum partiye oy verecekler.
    2 -2 ... fyodor paskevich
  9. 9.
    Abim gaiplik karinesi diye bi şey var. Üstelik 200 yıl öncesinden bahsetmiyorum bile.

Naasi bulunamamis nedir ya? Bu nasıl bir mankafaliktir. susun da cehaletiniz hakkında fikir sahibi olmayalım.

Hakkaten nasıl bu hale geliyorsunuz ya?
    2 ... zorronun degil zorbanin z si