bugün

sol ayağın olaydan sonra ağzınızdan çıkabilme ihtimalini güçlendiren olaydır.
yapılmaması gereken olay. amk ne alıp veremediğiniz var şu frenle. kimse de 180 altına inmiyor amk! evimle çalıştığım yer arası 3,5 km. dün sabah kaza olmuş 25 dakkada gelemedim. kim ne ara basıyor 180-200 anlamıyorum şerefsizim.
otomatik araba kullanırken bir kaç kez gaflete düşüp yaptığım eylem. tabi hızım en fazla 30 km civarlarıydı ki o bile cama doğru fırlamama yetti. tabi o frene hazır olmamanın da etkisi büyük çünkü debriyaj a bastığınızı sandığınız için vücut kendisini kasmıyor.

hee 180 ile giderken benim yaptığım yapılırsa yani debriyaj diye köküne kadar frene basılırsa, ve emniyet kemeriniz de takılı değilse sonuçları tahmin bile edemiyorum. fakat bilinçli bir şekilde basılırsa sanırım yavaş yavaş da basabilirsin, vücudun ona göre kendisini kasa da bilir. çok da sıkıntı olacağını düşünmesem de yapılmasını da tavsiye etmiyorum.
180 km ye ihtiyaç olmayan eylemdir. 50 ile falan giderken de yapılırsa kolaylık ile ahirete gidiş bileti kazanılabilir. yoksa bir insan neden hayatı boyunca gözleri hiç görmemiş birisine "sarı rengi anlat bana" dermiş gibi hayatı boyunca frene dokunmamış sol bacağına böyle bir komut verir ki..
güncel Önemli Başlıklar