bugün

ideal türk erkeğidir. hatta evrensel boyutta ideal erkektir.
kirli sakalı eksik erkektir.
(bkz: ketçap mayonez olsun mu)
kirli sakalla beraber 3cm daha uzatınca boyu karşımda kendimi gördüğüm türk erkeğidir.

edit: bazı yazarlar tarafından sözlük sapı olarak değerlendirilmiş erkektir. sanırım bir çekememezlik durumu var sanki sözlükte kız avına çıkmaya çok da ihtiyaç hissetmişiz gibi yalan mı söylücez amk. öyleyiz işte.
sözlük sapları tarafından, bilmem kaç cm ile beni tarif ediyor, bilmem neresi şöyle olsa aynı ben, gibi yorumlara maruz kalacak erkektir. değerli sap arkadaşlar lütfen kız avi için başka başlıklara.
kara kas, kara göz önemli.
resim çekinip facebook'a atılır orası kesin ama yüreğe yerleşir, göğsünde güvenle uyunur mu bu kriterler bu soruma cevap veremez.
birde adonisi varsa her bayanın(tabi bayan hamile veya lezbiyen değilse) verebiliceği erkek tipidir.
190 boyunda fit yeşil gözlü erkek kişisine değişilmeyecektir. iyidir iyi.
ideal olmayan türk erkeğidir. zira türk erkeği 180 altında siyah saçlı ve biçimsiz vücutludur. ancak başlık bana tam olarak uymaktadır. istisnayım ben ya.
aman tanrım denilesi erkektir. iyidir hoştur candır o candır.
8 cm fazlalık dışında dahil olduğum tiptir..
bir bilmem kaç boyunda x gözlü yarak kafalı erkek değildir.
benim olmadıktan ne önemi vardır ki.

tanım: ihtimaller denizindeki yakışıklı erkektir. insan olsun insan.
(bkz: daha da ideal erkek)
Hayallarimde ki kişi betimlenmiş resmen nerdeyse gelsin itina ile aşık olurum besler büyütürüm .
kestane rengi saçlar ela gözler ve üç santim fazlamla dahil olmadığıma sevindiğim erkek modeli.
istersen güzel burna güzel dudaklara sahip olsun yüzünde uyum ve birlikte güzellikler yoksa hiç birşey olan erkektir.
klasik avrupai erkek modeli.
Hemcinsleri tarafından kıskanılan erkektir.
türk erkeği klasmanının birkaç ton açığıdır. kara saçlı kara gözlü dense buralar bu erkeklerle taşar.
klasik türk erkeğinin dikkat çekmek için kendini eksik bilgiyle tanımladığı cümledir. kumrallığıda kumrallık olsa neyse bildiğin karabaş.
klasik türk erkeğinin dikkat çekmek için kendini eksik bilgiyle tanımladığı cümledir. kumrallığıda kumrallık olsa neyse bildiğin karabaş.
vay arkadaş. işte ben diyecektim. (bir kaç kilo fazlam var ama) herkes işte ben demiş. tornadan mı çıktık la biz? tanım: bulunmaz olmayan özelliklere haiz erkek.
adam beni tarif ediyor.
güncel Önemli Başlıklar