bugün

sonu kürdistan'ın kurulması. rte'nin dediği gibi; bop projesinde diyarbakır bir merkez olabilir.

vadedilmiş topraklar;

http://www.balikligol.com...60a6ea991ec69d37fa594.jpg
sonu iç savaş falan değil.

devlet operasyonları şiddetlendirdi bırak sen değil hainler düşünsün.

bu ankara saldırısı hainleri sevindirmesin böyle eylemler 2000 yıllık medeniyetten sadece toz götürür.

tepenize binecek bu millet tepenize.
hadi hayırlısı.
kaynak gotum.
Allahım sen koru ülke ne hale geliyor böyle. Ölüm ve patlama haberleri an be an artıyor.
Az önce sur ilçesinden (yaklaşık 10 kilometre) uzak olmama rağmen, gelen bir patlama sesi ile oturdugum yerden 3 metre havaya ziplamama neden olan patlamalardir.

Ayriyetten 8. Ana jet üssünden oldukça çok zırhlı araç ve ambulans sura doğru gidiyor.
Takriben 5-6 kere patlama sesi geldi ve uzandığım yatakta titreyerek sıçtım...

Olay yerine yakın olan arkadaşlarım, sürekli olarak ağır makineli silah sesleri ve patlamaların parıltıları hakkında bilgi veriyorlar.

Uludağ haberden herkese iyi geceler.
arkadaşlar bu duruma sevinenler varsa ciddi manada projelere çanak tutan adamlardır. diyarbakır senin toprağın!

sen bu toprağı 12 yıldır başıboş bırakıp sözde barış süreci safsatasıyla pkk denen illete teslim ettin! yuvalandılar her yerde rahat rahat aleni propaganda yaptılar! ve şimdi projeleriniz uğruna şehirde ağır silahlarla tanklarla yürüyorsunuz!

olacak olanı söyleyeyim mi arkadaşım?

biz pkk ile olan silahlı mücadeleyi kırsalda kazandık. tsk olarak kazandık!

ancak pkk ile mücadeleyi masada kaybettik! bu kadar net...

şuan şehit olan her asker sonu belli olan çizilmiş uygulanan bir projenin kurbanıdır!

buna alışın...

halk 1 kasımda buna alıştığını kabul etti! en azından %50...
Olayı özet geçeyim,

Saat 23.15 sularından beri diyarbakır'ın sur ilçesinden ağır silah sesleri ve çok sayıda patlama sesleri duyulmakta.

Olay yerine yakın arkadaşlardan aldığım bilgilere göre onlarca kurşun cevredeki evlere çarpmış.

Uludağ haber diyarbakır muhabiri baran y hepinize iyi geceler diler.
https://mobile.twitter.co...status/700235945698856960

benim için en yetkili ağızdan malesef doğrulanmıştır.
Olsun ne de olsa ölümü kolay unutuyoruz(!).
Emniyetin olmadığı ülke haline geldik. Gidişat iyi değil.
ilk belirlemelere göre 5 şehit, 2 ağır yaralı olan pkk saldırısıdır.

görsel
evlat kanına ,genç kanına doymayanların ,askerin karşısına delikanlı gibi çıkamayanların bodrumlarda fare gibi saklananların yaptığı saldırıdır.
Kabul etseniz de etmeseniz de artık haber niteliği taşımayan saldırıdır

(bkz: Diyarbakır da sıradan bir gün)

(bkz: 6 asker şehit)
Daha Ankara'da milletin kanı kurumadı orospu çocukları.
Ama şehitleri boşverin şimdi obüslerle yapılan 500 top atışında 100 adet ypg mevzisi vurulmuş, e kuzey ırak' ta savaş uçaklarımız kandil mi her ne sikimse oraları bombalamış, dün Ankara patlaması unutuldu, bugünkü 6 şehidimizde bu gündemde isimleri okunur geçer. Arkasından kabineden biri çıkıp sabrımızı sınamasınlar dedi mi tamamdır.
Yeteri kadar lanet okumuyorsunuz bütün bunlar ondan oluyor. Ülkece altı ay lanet okuyup dursak bunların hepsi bitecek, hepsi helak olacak.
Yazıp yazıp silinen kaçıncı satır bu bilmiyorum sözlük. Bu kadar ucuz mu lan bu insan hayatı. Bu kadar boş mu bu ülkede. Kül oldu lan içimiz yanmaktan. Her allahın günü bu haberlerle uyanmaktan. Nedir yani de bitmiyor bu çile. Bitmiyor akan kan. Daha 100 yıl geçmemişken çıktığımız savaşın üzerinden. Kısa sürelerde bu kadar şehit verilmemeli. Ulan savaş çıksa gidecek yerimizde yok bu dünyada. Yazık oluyor bize hepimize sözlük yazık.
Şehit sayısının yediye ulaştığı söyleniyor. Kanlarını siktiklerim humanist tavırlara devam.
Mit' in engellediği 20 saldırının arasından kaçan bir saldırıdır. Emeği geçen herkesin amk. Yapacağınız yolların ve iș bilmez politikalarınızında ayriyeten amk.
vaka-yı adiyedendir efendim. yanlış zamanda şehit olmuşlar. bir kaç gün sonra şehit olsalardı onları da az çok umursardı necip milletimiz.

http://www.milliyet.com.t...i-6-sehit-gundem-2196198/

tabi bu olaydan da padişahımız efendimizi sorumlu tutmak isteyen gafiller olacaktır. haşa!..

(bkz: rte nin allah nazarında sorumlu tutulacağı an)
yavşak basın....

Diyarbakır da şehit olan askerlerin haberini " 6 şehit " olarak yayınlarken ankara saldırısında şehit olanları "27 tsk mensubu hayatını kaybetti" olarak yayınlamaktadır.

bana buradaki çelişkiyi anlatabilecek akp liye çeyrek altın vereceğim. bak makarnanın üstüne çıktım.
kimse türkiyenin gücünü test etmeye kalkmasın...

ya hem siz neden konuşuyorsunuz anlamıyorum duble yıllar yapıldı araçlar yağ gibi gidiyor. daha ne istiyorsunuz...
Türkiye derhal kitlesel imha silahları üretmelidir.bu bir beka mücadelesidir
Bedeli hesap edilmemelidir.
güncel Önemli Başlıklar