1. 1.
    (bkz: pedofili)
    -11 ... cryptic
  2. 2.
    Pedofili sapıkları ilgilendirir.
    12 -8 ... alkolik oldum
  3. 3.
    Alkolikleri ilgilendirir.
    7 -2 ... kudurtanbazlama
  4. 4.
    Yıldızları uzunca bir süre görmemenize sebep olur. Ayrıca çocuklara ilgi duymak sapıkçadır.
    1 -1 ... ktm li aynasiz
  5. 5.
    Kim ne derse desin 15-16 yaşında kızlar çatır çatır sevişiyor boşuna niye kendimizi kandıralım?
    5 -3 ... totorochan
  6. 6.
    Lan ne kadar bozulmuş bir toplum olduk. Bize ne lan milletten. Hele gençlerden.
    Burda bahsettiginiz 12-18 yas arasi kiz cocuklari ve bunu genelleme yapip tartisiniyorsunuz, issizlik mi desem hastalik mi desem bilemedim.
    -1 ... kendinesizofren
  7. 7.
    Kendine medeni diyen gerizekalıların görmezden geldiği istektir. Sen yaradılışına düşmansın diye insanlar cinselliğini eliyle karşïlamak zorunda değil. Allah mısın da 18 yaşının insanı değiştirdiğinden bu kadar eminsin diye sorarlar adama.
    2 -1 ... prensest
  8. 8.
    Çocuktan sayacaksak 23 yaşında olan bir kadın da bazen kararını kendi veremiyor, aldandım diyebiliyor. Bu herhalde ülkece cinsel cahilligimiz. 18 yaşı altı devletin nezdinde çocuk ama ergenliğe girdikten itibaren birer kadın ve erkek olduklarından mütevellit haliyle cinsel istek oluyor.Görende zanneder ki herkes 18 yaşına bastığı gün aa benim de pipim ya da amım varmış cinsel isteklerim varmış diye aydınlanıyor. Geçin bunları.

edit: kızların cinsel istekleri olabilir olum mal mısınız? 15 yaşında birbirini seven sevgililer kendi istekleriyle birlikte olunca pedofili mi oluyor? Gizli sapık mısınız?
    3 -2 ... pomegranate1
  9. 9.
    -18 uzak dur.
    ... ivanpablo