bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hani insanların samimiyetsiz bulduğu kişiler olur ya, gıcık olurlar, ciddiye almassın. işte bunlar tam onlar oluyor.

  18 yaşındalar bilemediniz 19 yaşında. kara kuvruk tenleri ince vücutları. nerde miting var ''türkiye laiktir laik kalacak'' diye bağırırlar. şeriat istemiyoruz çığlığı atarlar. kendilerine cumhuriyet çocukları diyorlar bir de. hayır ne çocuğu oldukları beni ilgilendirmiyor ancak o kadar samimiyetsiz geliyorlar ki insana nefret duygusu beslememek elde değil. hatırlar mısınız bilmem ergenekonun düzenlediği cumhuriyet mitinglerinde de vardı bu bebeklerden. şimdi büyümüşlerdir belki ya da sıralarını başka ''cumhuriyet çocuklarına'' bırakmışlardır. sevdalılarmış hey allam.
  7 -26 ... sufro de korason
 2. 2.
  kendi nesillerini ve kendinden sonra gelecekleri en azından o yaştaki birikimi ve yaşam deneyimiyle algılamaya çalışan insanlardır. yadırgamamak gerekir.
  2 ... antonchigurh
 3. 3.
  daha küçüktür o, öss'ye girip çıksın önce sistem düşmanı olur, askere gider gelir vatan millet yalanmış der devlete sarar, ilk seçimlerde oy verdiği parti kazanamayınca bir de bakmışsın cumhuriyet düşmanı olmuştur. klasik son.

  (bkz: yalan mı)
  -1 ... mashadov
 4. 4.
  6-7 yaşındaki kızlarına türban taktıran ebeveynlerden daha akılcı insandır.
  8 -2 ... aristo socrates ve smile yk
 5. 5.
  cumhuriyet mitinglerini kendi yaşlarında ki ergen karşıt cinsleri tavlamaya giden ergenlerdir. zira gördüğüm kadarıyla ankara tandoğan meydanında ki çoğu gencin beyinlerinde bu fikirler cereyan ediyordu. zira aklı başında bi genç kafada bir kilo jöleyle ve apaçi kıyafetlerle cumhuriyeti desteklemeye gelmez.
  1 -3 ... posee
 6. 6.
  ya ne olacağıdı 14 yasinda yeni yeni seyrek seyrek cikan, terli ince biyiklarini gunah diye kesmeyen, sinavda cikacak sorularin "abilerinin ruyasina girip" onlara servis edilmesini bekleyen fethullahci ergen mi olacagidi? diye dusunup sahiplenilmesi gereken ergendir.
  4 -1 ... damned ghost in the machine
 7. 7.
  gelecekte köle olmamak için böyle bi eyleme katılmıştır. hayır yani pkk cartı curtu bitti bunamı taktınız şimdi. En azından ülkeyi karıştıran provakatörlerden degil. Cumhuriyetimize sahip cıkıyo, kürt açılımının, ermeni açılımının olduğu şu günlerde bu da cumhuriyet çocuklarının en doğal hakları... Bu ülkede demokrasi varsa kimseye karışamazsın arkadaş. Herkez istediği sevdaya sahip çıkmada özgür provake etmeden.

  Edit: imla
  2 ... flo rida
 8. 8.
  (bkz: akıl yaşta değil baştadır)
  ... core eye
 9. 9.
  oysa yüce dinimizin gereği 9 yaşında evlendirilip, evinin hanımı, çocuklarının anası olsaydı. daha hoş olmaz mıydı. hem ne o sütün gibi bacaklar öyle ohş kütürü, kütür. insanı da günaha sokuyorlar tövbe tövbe..

  imza: cumhuriyet düşmanı, şeriat yanlısı pedofilik yobaz
  ... golgi aygiti
 10. 10.
  pkk'lı teröristlerin önünde polis taşlayan ergenlerden daha onurlu bir davası olan gençtir.
  1 ... euphratess
kapat