1. 1.
  Tüm hayal edilen şeylere baslamaktir.
  -1 ... gladyator
 2. 2.
  ilk iş kerhaneye gitmek olacaktır.
  2 -2 ... muge anlinin bulamadigi adam
 3. 3.
  ilk eylemi iddaa bayine gidip 5 misli oynamaktır.
  5 -1 ... kumandanin arkasindaki bant
 4. 4.
  yazarlarin hayatinda hic bir sey degistirmeyen durum. 18 den once yapamayip 18 den sonra yapabildiginiz tek sey ehliyet almak oda adet yerini bulsun diye. ehliyetsizken de polis cevirmez ehliyeti al yine cevirmiyor. tipin cok cocuksu degilse pub larda falan kimlikte istemezler.
  5 ... pantolona dusen son damla
 5. 5.
  Girilince bir bok olmadigini biliyorum. Bkz. Ayni bokun laciverti, bu ne lan dunun ayni.
  1 -1 ... nikimyokki
 6. 6.
  (bkz: 18 and life)
  3 ... thecrowandthebutterfly
 7. 7.
  18 yaşıma girdigimde bi telefon geldi. arayan zamehran diye bir arkadaşımdı. neyse sohbet muhabbet derken doğum günün kutlu olsun kardeşim dedikten sonra sabah aynada farklı bir şey gördün mü dedi. cevabımı biliyorsunuzdur. burası Türkiye dostlar. 18 yaşında olman yaş sınırı olan yerlere girmek dışında bi bok sağlamıyor. aynı tas aynı hamam deyimi bu olaya cuk diye oturuyor.
  1 -1 ... key c
 8. 8.
  Sadece basit bir rakam değişikliğidir. Mühim olan yaş değil baştaki akıldır.
  ... emresia
 9. 9.
  18 yaşına geldiğinde özgür olduğunu kimsenin sana karışamayağı için ortamlardan ortamlara akacağını düşünürsün ama yok öyle bir dünya. Baba keserse yemini suyunu sokak köpeği gibi masum bakışlarını annenin yüzüne dikip babam beni affetsin diye inlersin. Asıl özgürlük ekonomik özgürlüktür.
  3 ... altrnatifakim
 10. 10.
  Girmeden önce, birçok hayal kurduran girdikten sonra hayal kırıklıgı yaşatan yaştır. Hiç birşey olmaz. Erkekler azda olsa özgürlüğüne kavuşmuşlardır belki ama kızlarımız yıne annelerinin dizleri dibindedir.
  2 ... paranormal kadin