bugün

görsel
Osbir çekerken diğer eli de kullan. iki eli birden kullanınca Grup seks yapıyormuş gibi olursun.

Beybi!
18 yaşındayım demelisin.
18 yaşımdayım olmaz. Türkçeyi sonradan sökmüş turist gibi konuşunca puan kaybediyor kadınlar.
. . . klasik olacak belki çocuğum ama sen her zaman annenin sözünü dinle. Göster ama elletme. Çok mecbur kalır da elletirsen de sakın ha dilletme. Anladın mı yavrucuğum. Hadi sana da kolay gelsin.
Bak çocuğum. Sen her zaman annenin sözünü dinle. Göster ama sakın elletme. Hadi çok mecbur kaldın ellettin, sakın dilletme. Bir şekilde dilledilerse de bari dipletme.
40 yaşına kadar evini al. Yazlığını al . arabanı al . hayat 40 ından sonra başlıyor..
Sigara içiyorsan bırak. Alkol kullanıyorsan da tadında iç. Beynini pi* etme. Akıllı gençler lazım ülkeye..
Elin iş tutsun aranılan kişi ol. Standart insanlardan uzak dur. Seni de standart bir insan yaparlar. Farklı şeyler denemekten korkma. Hata yaptığını söyleseler de aldırma. Aslında yazdıklarım yapması en zor olan şeylerdir. 10 sene sonra bu post altında tekrar görüşmek dileği ile
türk, öğüt, çalış, güven.
Büyüme çocuk. Biz büyüdük bir bok olmadı. Bence hiç büyüme.
18den sonra zaman hızlandırılmış oluyor, 3-5 seneyi 1 sene gibi hissedeceksin, aklına gelen her şeyi yap ama başını belaya sokma.
Sözlükten çıkış yap. Hesabıni sil ve git.
orospu olacaksan, okumuş orospu ol.
21 yaşına kadar kimseye aşık olma. Kariyer yap.
ilk önce ingilizce öğren. ardından pink floyd'dan time'ı dinle.
yabancı dil öğren.
ingilizce değil ama. ingilizceyi zaten bilmen gerek.

almanca, flemenkçe, ispanyolca vs.
bunları iyi seviyede öğren.

hatta çince.
Bu saatte buradayız sal bizi moruk bizden gelecek öğütler senin hayatında bi sike derman olmaz. Burası kaybedenler kulübü. Sizinle daha önce yatmış mıydık?
şu an anadolu votka içerek metal müzik dinliyorum yani benden sana gelecek tavsiye en fazla psikolojini bozar genç adam.

not: dişlerine iyi bak.
sözlüğü acilen bırakmalısın.
Olabildiğin en iyi insan olmaya bak
Kibirli olma
Ezikte davranma
Sevdiğin işleri yap
en önemlisi Dürüst ol
paraya tamah etme ...
Dürüst olursan en güzel şekilde insanlarda tanırsın en bereketli şekilde para da kazanırsın
fazla masturbasyondan ve sözlükten kaçınmalısın. kendini okuluna ve geleceğine adapte etmelisin.

ayrıca güzel hobiler edinmeye çalış. ingilizceyi bu yaşlarda çözmeye çalış.
Acele etme, tüm kötü şeylerin ve tüm iyi şeylerin hepsi geçiyor. Pes etme, tahmin ettiklerinden çok daha iyi günlerin de olacak çok daha kötüleri de.
" Don't let go
Never give up
It's such a wonderful life! "
Hayat bos, pompala cos.
Sikma tatli canini oksa patlicanini.
Ipimle kusagim, sikimle tassagim.
Dunya sikime, minare gotume.

Ben 18 yasindaykene bunlar idi hayat felsefem. Tavsiye ederim abisi. Zira 30 kusur yasindayim. Bu mottoda olmasaydim cok pisman olurdum.
iş hayatına atılmadan önce hayatını yaşa. Yüksek maaşlı bir işin yoksa evlenme.
Çok çalış hemen salma kendini.
güncel Önemli Başlıklar