1. 1.
    TBMM’de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında ilginç diyaloglar yaşandı. CHP’li Süleyman Bülbül’ün, “AKP’li sözcü arkadaşı dinleyince yani on sekiz yıl önce araba yoktu, uçak yoktu, tren yoktu. La Fontaine Masalları bunlar” sözleri üzerine AKP’li Nilgün Ök, “Araba var mıydı, araba?” diye sordu.

https://www.google.com/am...raba-var-miydi-araba/amp/
    1 -1 ... alfa yazar
  2. 2.
    Vardı ama hep eski model arabalar vardı. Ecevit döneminde kimse 2020 model arabalara binemiyordu. Rezalet!
    7 -1 ... the fistingci sahap
  3. 3.
    Yoktu tabii, bal kabağına biniyorduk.
    2 -1 ... empress
  4. 4.
    18 yıl önceyle kıyaslayıp bugünün yanlışlarını meşrulaştırmaya çalışmak kadar iğrenç bir daha varsa o da yalancılıktır. bu kadın ikisini de aynı anda yapmayı başarmış.
    2020 yılında evine ekmek götüremeyen adama bu bana biraz abartı geldi diyeceksin,
    işsiz üni mezununa, herkes iş bulacak diye bi şey yok diyeceksin,
    sonra da çıkıp onsekiz sene önce araba yoktu diyeceksin. o zaman onsekiz sene önce de herkeste araba olacak diye bir şey yoktu, onsekiz sene önce de benim arabam yok diyen adam bana biraz abartıyormuş gibi geldi mesela..adamlar onsekiz sene öncesinden mağduriyet devşirip bugünü kazanmaya çalışıyor lan inanılır gibi değil. ama bu durumun ve bunların bu arsızlığının tek sorumlusu var, o da bu halk...
    2 -1 ... laflar ve olan
  5. 5.
    AKP’lilerin hepsinde bu düşünce ya var ya da halkı aptal yerine koymaya çalışıyorlar 18 yıl önce araba telefon yol uçak tren ev yoktu AKP geldi herşey o zaman oldu zihniyetinide sıkıldım artık işçi, aç olan halkı, işsiz olan insanların hakkını konuşun TBMM de bizim aklımızla oynamayın artık yeter.
    ... sosyalist01
  6. 6.
    Meclis tutanaklarına yansımış soru. Nilgün ök diye biri sanırım Allah tarafından insanlığa ibret olsun diye bir şekilde milletvekili olmuş. Bu kadın da bu soruyu sormuş.

https://mobile.twitter.co.../1331317035616391168?s=08

Önümüzdeki hafta da sanırım dünya düz mü yuvarlak mı tartışması olur mecliste. iŞTE biz bunlara oy verdik. Gerçi ben ikisine de oy vermedim ama olsun.
    1 -1 ... serdarsl06
  7. 7.
    Sen şu telefonu çıkar hele telefonu..
    ... do min joon
  8. 8.
    18 yıl önce araba var mıydı araba
    doğru söylüyorlar.
    18 sene önce bu arabalar vardı, önde oturan siyah saçlı adam benim arkadaşım, eşi ve ufak kızları,
    arkada oturan sarışın adam benim, eşim ve küçük oğlum, hep beraber pikniğe gidiyoruz. köpeğimiz de bizi uğurluyor.
    2 ... toyboxtan cikan oyuncak
  9. 9.
    Yoktu ben işe eşsekle gidiyordum. Zart zırt osuruyordu şerefsiz.
    1 ... morat
  10. 10.
    18 yıl önce bugün ehliyet almışım. 18 yaşımdayken... "araba" kullanmak için...
    2 -1 ... nargilefilozofu