bugün

15 yaşında hayatı çözdüğünü sanan süperzekalar tarafından yine türklere yaslanmış haber. sanki biz ''hrant iyi ki öldürüldü, andrea'ya bir tekme atamadığım için çok hüzünlendim.'' ve ''o başka bu başka oğlum'' gibisinden cümleler kurduk da bunları aklınca yüzümüze vuruyor. hele bi' objektifliğin anlamını öğrenin de sonra gelin. sorsak objektifim ben diyeceksin çünkü. biliyorum.
(bkz: oldu mu şimdi)
"kıbrıs birleşirse görürsünüz ebenizinkini" diye akp'lilere laf çakmayı mümkün kılan olaydır.
acima yetime doner koyar gotune sözünü bir kez daha hatirlatmi$ saldiri.
ibibik kuşlarının türemesine yol açmış. sen daha sütünü iç yavrum öyle konuş siyasetten.
bu barbarlar yiyor balıkları fosforlanıyor daha sonra türklere saldırıyor.
tokadı yiyince de sağa sola yalvarıyor. ya bu türkler bizi dövdü ağlattı" falan diye.
18 ocak 2009 tarihinde kıbrısta meydana gelişen olay.

Yaklaşık bin kişilik fanatik grup, Güney Lefkoşanın Hilton Oteli ile APOEL kulübünün bulunduğu bölgede maç çıkışı gördükleri tüm Türk plakalı araçlara hasar verdi. Bu olayların dışında, Güney Kıbrısın değişik bölgelerinde de Kıbrıslı Türklere yönelik saldırılar oldu. Türklerin başvurduğu Rum polisi, Bölgemiz değil diyerek yardımda bulunmayı reddetti.(dhh)

"yes be annem" cilerin gözlerini açmasını sağlayacağını umduğum, 70 lerden bu yana çok birşeyin değişmediğini tekrar gösteren, ırkçı bir rum saldırısıdır.