bugün

258 defa kılışdar şöyle böyle 179 defa cehape kandil/feto işbirliği şeklinde söylemler olacaktır.
erdoğan dan ziyade bahçeli nin açıklamaları olacaktır. erdoğan dan ne gibi direktifler alacak göreceğiz.
stepnesine ve koltuk değneğine dün önden yaptırdı açıklamayı tekrarlayacaktır.
iYi parti korkusundan 26 ağustosta (1 hafta beklerlerse akşener karşısına dikilecek) yapılacak erken seçimi açıklayacaktır. yalnız mhp den büyük kazık yiyeceklerinden haberi yok.
çomar gazlama konuşmasıdır.

ehonomi çoh eyi diyecektir.
"seçim meçim yok sizin vereceğiniz oya bir size iki" dese keşke. demekte istiyordur he şu hayalini kurduğu sistemi getirsin onuda der. misal bugün çıkıp bunu dese özellikle buradaki yalakalar yıllardır olmadığını bildikleri halde savundukları milli iradeyi, sandığı, demokrasiyi 10 dakikada unutur "reyiz isterse tasma taksın gezdirsin bizi demokrasi neymiş ki zaten cağnımm" diye yazmazlar ise bir şey bilmiyorum demektir.

bu arada 4 dakika kalmış ayy çok helecanlı ne diyecek acaba..

(#39271940)
Dolara ve avroya dikkat edin sonuca göre sekillenecek.
lagım farelerini titretecek konuşmadır, ekstradan kudurtacak...

ben şahsen şu ekonomi çok kötüye gidiyor erken seçim olmasın diyenleri anlayamıyorum ahahahaha, kafaya bak beyinsizlik akıyor şimdi degilde 1 sene sonra seçime girilirse ekonomomi çok daha kötü olacakmış o zaman erdoganın oyu daha fazla azalabilirmiş...

ya lütfen istirham ediyorum alayını vatandaşlıktan çıkarın...

biz bunlarla bir yere varamayız ki, mk adamın arkasında koskoca katar var yav katar katar, adamlar neymarı 200 küsür milyona mı ne transfer ettiler ve daha nicelerini adamlara para bok..

ekonomi kötü gidince katardan istedigimiz destegi alamayacak mıyız?

böyle bir kafa yapısı olur mu yav, rica ederiz gerekrise ülkeyi dolara bogarlar yine ekonomi 1 yıl daha dayanır..

ya bi insan bu kadar salak olur mu..