bugün

beşiktaş'ın spor toto süper lig şampiyonluğunu tebrik ederiz ama beşiktaş kupayı bu sefer hak edene bırakmalı.

saldır antalyaspor!
antalyaspor maçtan önce atıp tutmaya başlamış.

en az 2 farkla beşiktaş bu kupayı da alacaktır.

antalyaspor'un kupayı alacağını düşünen varsa gitsin masa tenisi izlesin.
antalyaspor'un tüm gücüyle kapanıp kontradan gol arayacağı maç.

beşiktaş işallah rehaveti atar, biz bile atamadık ama hoca işallah düşünmüştür.

ayrıca beşiktaş kupayı alamazsa fenerbahçe uefa avrupa ligi'ne deği konferans ligi'ne gidecek.
antalyaspor'un kazanıp kupayı alacağı maç.

sergen yalçın dedi ki 1 günlük idman ile çıkacağız maça dedi. antalyaspor son lig maçında aslarını dinlendirdi ve maça yedek ağırlıklı çıktı.

ben antalyaspor'a 1000 lira basıyorum.

bir de mesut özil bu maç nezdinde homurdanmaya başlamış. 1 yılda premier ligden konferans ligine düşünce çok dalga geçecekler çünkü, abd ligine gitmek istiyormuş. gülücük.
Türkiye kupası finali. maçın ve kupanın sahibini sergen yalçın belirleyecek. beşiktaş son düzlükte takılmasına rağmen lig şampiyonluğunu elde etti ve son 2 gündür sosyal medyadaki görüntülere bakılırsa oyuncularda rehavet söz konusu. sergen takımı havaya sokamazsa beşiktaş'ın işi zor.

iki takımın ligde karşılaştığı 2 maç da 1-1 beraberlikle sona ermiş idi.
görsel
görsel
3 günde 2 nci kupa gelmiştir.
Beşiktaş'a 10 lira basarak 6 lira kazanç sağladığım maçtır. Bu sezon beşiktaş'tan 1-2 paket sigara parası kazandım.
Tebrikler Beşiktaş ım.. 2. Kupayı aldık. Ghezzal i uğurladık gibi. inşallah o ve rosier kalır..
Duble yağmanızla sonuçlanan maç. 10 maçtır bunu bekleyen antalyaspor'un futbol namına bişey oynamadığı maçtır aynı zamanda.

Sürekli beşiktaşa laf çakan eski forzaantalyaspor nickli arkadaşa da selam olsun.

21 sene sonra bi finalde yine içime oturdu adamın...