1. ?.
  sonunda celtics'in güldüğü ve doğu finalinde pistons ile eşleştiği maçtır.

  maçta sürekli ve müthiş bir paul pierce-lebron james düellosu sözkonusuydu. bir biri attı bir öbürü maç böyle gitti işte. lebron'a takımından pek yardım gelmezken, pierce'ın kevin garnett ve özellikle p.j.brown gibi yardımcıları vardı ve celtics'in kazanmasında en önemli faktör budur bence. ray allen ise eskişehirspor'un forvetiymiş de bir maç basketbola geçmiş gibi bir izlenim verdi bana. hiç ortalarda yoktu.

  öyle ya da böyle zorlansalar da celtics doğu finaline çıktı ve detroit'i de ezeceklerini düşünüyorum. magic'i balıyla ve rezalet sayılabilecek hakem kararlarıyla eleyen(serinin 4-1 olduğuna bakmayın maçları izlediyseniz demek istediğimi anlarsınız) pistons'un mumu sönecektir. hakkımızda hayırlısı.

  edit : bu sefer de şehir isimleri yok ama olsun. o ilki neydi öyle lan? bu yine iyi.
  1 ... uieat
 2. ?.
  4-3 olsun bizim olsun mantığı yine devam etmiş ama ben detroit in boston da kazanamayacağını dusunuyorum bilmiyorum saha avantajı kimde ama eğer bostondaysa ray allen a rağmen detroit e yenilmezler. ayrıca çok ilgic ve dusuk skorlu bir seri olması muhtemel malum bu iki takım yanlış bilmiyorsam en iyi savunma yapan 2 takım.
  -1 ... ciyzis kirayzs
 3. 1.
  paul pierce ve lebron james'in aşık atışması şeklinde geçen serinin yedinci maçı. celtics adına ray allen'in kötü performansına karşılık p j brown'ın ekstra katkısı galibiyeti getirdi. ilk periyodun bir kısmı hariç maç başabaş geçti, cavaliers maç boyunca hiç öne geçememesine karşılık bitime 3 dakika kala farkı 1 sayıya indirdi ama hücumdan sayı bulamayınca boston maçı koparmayı bildi. kısaca zevkli bir mücadeleydi, yedinci maça yakıştı.
  1 ... juan pablo sorun
 4. 2.
  Paul Pierce ve LeBron James'in süperstar kavramını birkez daha idrak etmemizi sağladıkları maç oldu.Özellikle ilk çevrekteki mücadele hakemlerinde göz yummasıyla sokak basketbolunu aratmadı, resmen kemik sesleri geliyordu sahadan.Paul Pierce delirdiği zaman, ne kadar durdurulmaz olduğunu bir kez daha gösterdi.Daha sonrasında onun meydan okumasına karşı takımının birşey yapamadığını gören lebron da buna karşılık verdi ve muhteşem bir düello izledik.

  Son çevreğin başında perkins'in faul sorunu nedeniyle mecburi rotasyonla oyuna giren yaşlı kurt PJ Brown tecrübesiyle son çevrekte büyük katkı yaptı.

  Celtics hucumda ne kadar kötü şut atarsa atsın o korkunç boğucu savunmasıyla her rakibini yenebilecek güçte, tek sorunları topun el yaktığı son dakikalarda big three'nin pierce dışın daki iki üyesinin sorumluluk almak istemeyişleri.

  Evet celtics belki beklendiği gibi doğu finalinde ama buraya gelişleri hiçde beklendiği gibi olmadı.4-3 iki yıpratıcı(hem fiziki hem mental olarak) seri yaşadılar.Karşılarında dipdiri bir pistons bulacaklar hemen yarın başlaycak final serisinde.
  ... abi bana yerversene
 5. 3.
  gerçek boston celticsi göremedik ama ona yakın bir şeyler seyrettik. bir eksiklik vardı sanki *
  1 ... jordan pippen rodman