1. ?.
  an itibariyle boston'un 94 92 önde olduğu maç 95 0ldu
  1 -4 ... aczimendi
 2. ?.
  lebron jamesin paul pierceı boston celticsin cleveland cavaliersi yendiği maçtır.yazık olmuştur lebrona.

  böylece doğu konferansı finalinin ismi detroit pistons boston celtics olmuştur.

  halbuki nba finalinde lebron kobe izlemek isterdi bu deli gönül.*
  ... firanzalhonan
 3. 1.
  mestella stadında dün başlayan ve halen devam etmekte olan, takımların durup dinlenip birbiriyle mücadele ettiği seyircisiz oynanan maç.

  boston maça, "çin'deki depremde ölenlere allah'tan rahmet dileriz" pankartıyla cıkarken, cleveland, "burası mestella burda sigara yasağı var" pankartıyla toplumsal bir mesaj vermiştir.

  mesajı kime verdikleri anlasılamazken var mısın yok musun adlı yarısmanın ardından banttan da olsa yayınlanıp, televizyonları basındaki boksseverleri 3'lü averaj sistemini eleştirmeye salık vermiştir.

  öyle böyle bir maç değildir aslında..

  (bkz: 18 mayıs 2008 boston cleveland maçı)

  edit: boston cleveland macı idi baslık.
  3 ... titan arum
 4. 2.
  başlığının lebron james paul pierce maçı olarak değiştirilmesi gereken maç olmuştur. zira bu iki yaratık * özellikle 3.periyot başlarını düelloya çevirmişlerdir. ama maçın kilit ismi ve boston' a maçı getiren pj brown olmuştur.
  ... bleak poison
 5. 3.
  (bkz: la lakers indi)
  ... tuzluksuz hiyara kosan
 6. 4.
  büyük bir düelloya*** sahne olmasına rağmen kazananaı belirleyen faktörler kg ve pj brown olmuştur. ayrıca lebron jamesten dolayısıyla yanlı hakemlerden bir nebze kurtulduk denilebilir.
  edit: imla
  ... jordan pippen rodman
 7. 5.
  lebron james kesinlikle sözlüklere takılmaktadır; lakin üst üste üç kere üçlük atmaya kasmasının başka bir açıklaması olamaz.
  (bkz: yok artık lebron james)
  ... credoquiaabsurdum
 8. 6.
  anlaticisi murat kosova ve yorumcusu Kaan Kural'in, tv basindaki biz izleyenlere nakletmeye calistiklari, serinin 7 inci, yani son karsilasmasi.

  vasat bir macti. 7. mac olmasi hasabiyle heyecanli bir macti. cleveland'in mac boyu bir kez dahi one gecememesi sasirticiydi.

  lebron'un hizini alamadigi bir pozisyon sonrasi kaan kural'in " yuk trenine ucak motoru takilirsA, boyle olur " seklinede ilginc bir bezetme yapmasi, GECENiN GUZEL YANLARiNDa bir tanesiydi.

  vasat bir mac olmasina ragmen, yine de guzel bir geceydi. tabi, bu guzellikte gecenin sonunda, boston'un yari finalist olmasinin da payi buyuktu. elbet, bencileyin.
  ... salvatoreadamo