1. ?.
    2008-2009 sezonunda tsl de mücadele edecek son takımın belirleneceği, saat 20:30 da istanbul inönü stadyumu'nda başlayacak olan maç. kalbim ''nötrsün işte yarraam, ne bu taraf olma hevesi'' dese de, ben tarafsız kalmıyor ve kırmızısında siyah olan gelsin diğeri dursun diyorum.
    7 ... fizikalibilitesice
  2. ?.
    eskişehirspor'un hakettiği yere dönmesini istediğimiz maçtır.
    1 -1 ... you cant help me
  3. ?.
    bolusporun finale çıkmasıyla bolunun şenlik yerine döndüğünü gösteren maçtır.

eksi oydan sonra verilen ani edit: aramızda eskişehirsporlu olan var sanırım ama beni yanlış anladın dostum ben bolusporlu değilim sadece olan bir şeyi yazdım! *
    3 -1 ... b butterfly
  4. ?.
    95-96 sezonundan bu yana hasretle beklenen takım "eskişehirspor" un süper lige dönmesine vesile olacak olan maç.
    -1 ... bana bira ver
  5. 1.
    eskişehirspor kazanırsa bir sonraki yerel seçimde yılmaz büyükerşen kesinlikle kaybedecektir (her iki konudan birine uzaksanız, "ne alaka" demiş olabilirsiniz; ee napalım burası da es es eskişehir).
    1 ... indoor rain
  6. 2.
    dostluğun kazanması gereken maç.
    1 ... worldlike
  7. 3.
    lig başında düşmemeye oynar diye beklenen ancak sürpriz sayılabilecek bir performans göstererek play off'a son sıradan katılan, bir önceki maçta sakaryaspor'u 2-0 geriden gelerek geçen, imamin boluspor duasi ile sempati kazanmış mütevazi boluspor'un, devlet desteği ile sergen'i alan sonra bu sergen'i kadroya almadığı için teknik direktör metin diyadin'in ekmeğiyle oynayan, sonra o sergen'i de gönderen, hırslı eskişehirspor'u yenmesini dilediğim karşılaşma.
    3 -3 ... fuathusnukayacan
  8. 4.
    eskisehirin diyarbakır önündeki futbolu sergilerse kesinlikle yenilecegini düsündügüm mac,aslında gönlümdende yarenler geciyor.
    -1 ... razzy
  9. 5.
    benim gibi üç yılda üç lig birden atlayan takımlardan sıkılan çoğu futbolseverin boluspor'u destekleyeceği maçtır.
    2 -1 ... art vandelay
  10. 6.
    eskişehir'i gönülden desteklediğim maç. lige renk katacakları kanaatindeyim. ha bolu kötü mü olur? o da şehir takımı, o da güzel. hiç olmazsa maçlarını bin kişiyle oynamazlar belediye takımları gibi.
    4 ... sapade