1. ?.
  2008-2009 sezonunda tsl de mücadele edecek son takımın belirleneceği, saat 20:30 da istanbul inönü stadyumu'nda başlayacak olan maç. kalbim ''nötrsün işte yarraam, ne bu taraf olma hevesi'' dese de, ben tarafsız kalmıyor ve kırmızısında siyah olan gelsin diğeri dursun diyorum.
  7 ... fizikalibilitesice
 2. ?.
  eskişehirspor'un hakettiği yere dönmesini istediğimiz maçtır.
  1 -1 ... you cant help me
 3. ?.
  bolusporun finale çıkmasıyla bolunun şenlik yerine döndüğünü gösteren maçtır.

  eksi oydan sonra verilen ani edit: aramızda eskişehirsporlu olan var sanırım ama beni yanlış anladın dostum ben bolusporlu değilim sadece olan bir şeyi yazdım! *
  3 -1 ... b butterfly
 4. ?.
  95-96 sezonundan bu yana hasretle beklenen takım "eskişehirspor" un süper lige dönmesine vesile olacak olan maç.
  -1 ... bana bira ver
 5. 1.
  eskişehirspor kazanırsa bir sonraki yerel seçimde yılmaz büyükerşen kesinlikle kaybedecektir (her iki konudan birine uzaksanız, "ne alaka" demiş olabilirsiniz; ee napalım burası da es es eskişehir).
  1 ... indoor rain
 6. 2.
  dostluğun kazanması gereken maç.
  1 ... worldlike
 7. 3.
  lig başında düşmemeye oynar diye beklenen ancak sürpriz sayılabilecek bir performans göstererek play off'a son sıradan katılan, bir önceki maçta sakaryaspor'u 2-0 geriden gelerek geçen, imamin boluspor duasi ile sempati kazanmış mütevazi boluspor'un, devlet desteği ile sergen'i alan sonra bu sergen'i kadroya almadığı için teknik direktör metin diyadin'in ekmeğiyle oynayan, sonra o sergen'i de gönderen, hırslı eskişehirspor'u yenmesini dilediğim karşılaşma.
  3 -3 ... fuathusnukayacan
 8. 4.
  eskisehirin diyarbakır önündeki futbolu sergilerse kesinlikle yenilecegini düsündügüm mac,aslında gönlümdende yarenler geciyor.
  -1 ... razzy
 9. 5.
  benim gibi üç yılda üç lig birden atlayan takımlardan sıkılan çoğu futbolseverin boluspor'u destekleyeceği maçtır.
  2 -1 ... art vandelay
 10. 6.
  eskişehir'i gönülden desteklediğim maç. lige renk katacakları kanaatindeyim. ha bolu kötü mü olur? o da şehir takımı, o da güzel. hiç olmazsa maçlarını bin kişiyle oynamazlar belediye takımları gibi.
  4 ... sapade