1. 1.
  https://www.haberturk.com...sayida-yarali-var-2406652

  Son dakika... Hollanda'nın Utrecht kentinde silahlı saldırı meydana geldi. Bir tramvay durağında meydana gelen olayda yaralananlar olduğu ve saldırganın olay yerinden kaçtığı belirtildi. Hollanda polisi olayın bir terör saldırısı olabileceğini belirtirken, Başbakan Mark Rutte olayla ilgili bir kriz masası oluşturulduğunu duyurdu. Hollanda polisi, aranan saldırganın 37 yaşındaki Türkiye doğumlu Gökmen Tanış olduğunu duyururken, bu kişiden uzak durulması çağrısı yaptı
  1 -1 ... wake up neo
 2. 2.
  Diplomatik kriz loading...
  Artık sütü mü keserler, inek yollamayı mı bırakırlar, Vizede mi sıkıntı çıkartırlar, ithalatı mı keserler bilemeyiz. Benzeri rus helikopteri olayında yaşanmıştı. Bekleyin ve görün.
  1 -2 ... gethere
 3. 3.
  almanya, fransa, hollanda selefileşmiş, anadolu müslümanlığıyla bir ilgisi kalmamış, cihatçı ve ışid hayranı türklerin yaşadığı semtlere de ev sahipliği yapıyor.

  mesela ahmet eroğlu, o insanlardan. youtube'da kemalist, solcu, ateist demeden ölüm tehditleri yağdırıp hristiyanları cihat yaparak öldürecekleriyle alakalı mesajlar atıyordu.
  18 mart 2019 hollanda tramvay saldırısı
  ,https://www.youtube.com/w...?v=5C_fC9-O4oE&t=103s+

  bunlar tiyatro muydu? sanmıyorum.

  avrupa yalnızca sıradan müslümanlara değil, cihatçı terör eğilimli radikal müslümanlara da kapılarını açtı. tek hatası bu.
  1 -1 ... ozgur demirtas in robotu
 4. 4.
  çok acemice bir saldırı. adam 50 kişi öldürüyor bunu yaparken canlı yayına çekip etkisini artırıyor. sen, tramvay saldırısında sadece 1 kişi öldürüyorsun. madem intikamla yanıp tutuşuyorsun git müslüman ve göçmen karşıtı geert wilders ı gebert sivil insanlardan ne istiyorsun? belki tramvayda daha fazla müslüman var. teröristler bile vizyonsuz.
  4 -4 ... kyleandzed
 5. 5.
  inşallah almaya çalıştığım hollanda vizesini etkilemez. Başvuruyu yaptık, para yanmasa bari.
  -2 ... serpil silahliperi
 6. 6.
  avrupalı selefi müslümanlar darülharp mantığına uygun bir saldırı düzenledi. bence devamı da yoldadır. avrupa'ya giden birçok türk diğer radikal göçmenler gibi selefiliğe hizmet ediyor. amaçları avrupa'yı işgal etmek ve cihatçı saldırılarla herkesi müslümanlaştırmak. cemaatlerde bu gayeyle örgütlenen selefilerin o ırkçı psikopatlardan daha üstün ve iyi bir insan olduğuna ihtimal vermiyorum.
  1 -5 ... ozgur demirtas in robotu
 7. 7.
  terör değildir, "gunman" yada "shooter" saldırısıdır. psikolojik sorunları olan internetten etkilenmiş bir yalnız kurt saldırısıdır.
  3 -1 ... kyleandzed
 8. 8.
  dinini korumaya çalışan sorumluluk sahibi müslümandır..

  şaka lan şaka tabii ki de gerçek müslüman değildir..
  -9 ... artificialhuman
 9. 9.
  insanlığın manyak insanlardan çektiği nedir...
  1 ... insectoidzz
 10. 10.
  kötülüğün dünya üzerine yayılmaya başladığı günler geliyor.

  ard arda silahlar patlıyor. liderler ( bizimki hariç) sağduyu çağrısı yapıyor.

  herşey iki dilin ucunda bitiyor ama oy uğruna ölüler kullanılıyor.
  1 ... monsterman34