1. 1.
    saat 19:00'da başlayacak spor toto süper lig 26.hafta kapanış maçı.
    1 -1 ... meyyus
  2. 2.
    umarım beşiktaş ın kazanacağı maç olur. kahpeşehir şampiyon olmasında kim olursa olsun
    1 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
  3. 3.
    Başakşehir'in kazanması halinde ikili averaj etkeni de Lehlerine olacağı için Beşiktaş'ın şampiyonluk ihtimalinin büyük oranda azalacağı maç.

Beşiktaş'ın 2. Yarı Galatasaray maçı ile birlikte en kritik maçıdır.
    7 ... alkolik oldum
  4. 4.
    Geçen yılki gibi 18. Dakikada 3-0 yapacaklar mı acaba.
    Fenere yattıkları gibi mi oynayacaklar yoksa göreceğiz.
    1 ... hakan yavas
  5. 5.
    fenerbahçe-galatasaray derbisi ile aynı hafta olan ve o maçın gölgesinde kalacak olan maçtır. uzun zamandır cumartesi günü bir derbi gerçek derbi oynanmıyordu.
    ... haarp
  6. 6.
    fenerbahçe açısından berabere bitmesi en makulu olacak gibi görünmekte olan maçtır. o zamana kadar ne olur ne biter bilinmez tabi.

bu arada bu trabzonlular neden hep enteresan kişilikler oluyor ? 17 senedir beraber çalışıyoruz bu şehrin insanları ile aslen karadenizli olduğum halde bu trabzon giresun rize üçgenini anlamakta zorluk çekiyorum. başakşehir fenere bariz şekilde yattı diyorlar ya la hakikatten o bölgede dağlar denize daha bir paralel sanırım *

(bkz: fener kupamı ver lan diye bağıran trabzonlu)
    6 -4 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    başakşehir kazanır. çünkü abdullah avcı, beşiktaş maçlarına ekstra hazırlanıyor. ayrıca tek maç başakşehir'e temiz 100 lira basılır.
    -4 ... kompetan
  8. 8.
    Sponsoru Recep Tayyip Erdoğan'ın muhterem zevceleri ve sülalesinin sahibi olduğu medipol hastaneleri olan, bizzat iktidarın desteklediği ve hatta yarattığı bir takımın başarısını isteyecek kadar haysiyetimi yitirmedim.
    11 -1 ... arizonadream
  9. 9.
    Geçen yıl şampiyonluğa giderken 18. Dakikada üçlemişlerdi bizi.
    Galiba bu maç nazar çıkaracaz 3-1 alır akspor.
    ... hakan yavas
  10. 10.
    başakşehir'de epureanu ve emre yok.
    beşiktaş'ın rahat kazanır.
    1 ... jimmy tudeski