1. 1.
  saat 19:00'da başlayacak spor toto süper lig 26.hafta kapanış maçı.
  1 -1 ... meyyus
 2. 2.
  umarım beşiktaş ın kazanacağı maç olur. kahpeşehir şampiyon olmasında kim olursa olsun
  1 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
 3. 3.
  bugüne kadar trabzonsporlu olarak nasılsa biz olamıyoruz bari başakşehir olsun diyordum ama fenere bariz şekilde yatışını gördükten sonra yallah kümeye diyorum.
  3 -1 ... teist
 4. 4.
  Başakşehir'in kazanması halinde ikili averaj etkeni de Lehlerine olacağı için Beşiktaş'ın şampiyonluk ihtimalinin büyük oranda azalacağı maç.

  Beşiktaş'ın 2. Yarı Galatasaray maçı ile birlikte en kritik maçıdır.
  7 ... alkolik oldum
 5. 5.
  Geçen yılki gibi 18. Dakikada 3-0 yapacaklar mı acaba.
  Fenere yattıkları gibi mi oynayacaklar yoksa göreceğiz.
  1 ... hakan yavas
 6. 6.
  fenerbahçe-galatasaray derbisi ile aynı hafta olan ve o maçın gölgesinde kalacak olan maçtır. uzun zamandır cumartesi günü bir derbi gerçek derbi oynanmıyordu.
  ... haarp
 7. 7.
  fenerbahçe açısından berabere bitmesi en makulu olacak gibi görünmekte olan maçtır. o zamana kadar ne olur ne biter bilinmez tabi.

  bu arada bu trabzonlular neden hep enteresan kişilikler oluyor ? 17 senedir beraber çalışıyoruz bu şehrin insanları ile aslen karadenizli olduğum halde bu trabzon giresun rize üçgenini anlamakta zorluk çekiyorum. başakşehir fenere bariz şekilde yattı diyorlar ya la hakikatten o bölgede dağlar denize daha bir paralel sanırım *

  (bkz: fener kupamı ver lan diye bağıran trabzonlu)
  6 -4 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  başakşehir kazanır. çünkü abdullah avcı, beşiktaş maçlarına ekstra hazırlanıyor. ayrıca tek maç başakşehir'e temiz 100 lira basılır.
  -4 ... kompetan
 9. 9.
  Sponsoru Recep Tayyip Erdoğan'ın muhterem zevceleri ve sülalesinin sahibi olduğu medipol hastaneleri olan, bizzat iktidarın desteklediği ve hatta yarattığı bir takımın başarısını isteyecek kadar haysiyetimi yitirmedim.
  9 -1 ... arizonadream
 10. 10.
  Geçen yıl şampiyonluğa giderken 18. Dakikada üçlemişlerdi bizi.
  Galiba bu maç nazar çıkaracaz 3-1 alır akspor.
  ... hakan yavas