bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    saat 19:00'da başlayacak spor toto süper lig 26.hafta kapanış maçı.
    1 -1 ... meyyus
  2. 2.
    umarım beşiktaş ın kazanacağı maç olur. kahpeşehir şampiyon olmasında kim olursa olsun
    1 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
  3. 3.
    bugüne kadar trabzonsporlu olarak nasılsa biz olamıyoruz bari başakşehir olsun diyordum ama fenere bariz şekilde yatışını gördükten sonra yallah kümeye diyorum.
    3 -1 ... teist
  4. 4.
    Başakşehir'in kazanması halinde ikili averaj etkeni de Lehlerine olacağı için Beşiktaş'ın şampiyonluk ihtimalinin büyük oranda azalacağı maç.

Beşiktaş'ın 2. Yarı Galatasaray maçı ile birlikte en kritik maçıdır.
    7 ... alkolik oldum
  5. 5.
    Geçen yılki gibi 18. Dakikada 3-0 yapacaklar mı acaba.
    Fenere yattıkları gibi mi oynayacaklar yoksa göreceğiz.
    1 ... esmer bey
  6. 6.
    fenerbahçe-galatasaray derbisi ile aynı hafta olan ve o maçın gölgesinde kalacak olan maçtır. uzun zamandır cumartesi günü bir derbi gerçek derbi oynanmıyordu.
    ... haarp
  7. 7.
    fenerbahçe açısından berabere bitmesi en makulu olacak gibi görünmekte olan maçtır. o zamana kadar ne olur ne biter bilinmez tabi.

bu arada bu trabzonlular neden hep enteresan kişilikler oluyor ? 17 senedir beraber çalışıyoruz bu şehrin insanları ile aslen karadenizli olduğum halde bu trabzon giresun rize üçgenini anlamakta zorluk çekiyorum. başakşehir fenere bariz şekilde yattı diyorlar ya la hakikatten o bölgede dağlar denize daha bir paralel sanırım *

(bkz: fener kupamı ver lan diye bağıran trabzonlu)
    5 -2 ... mel mel bakan gibson