bugün

Burada neyi konuşacaksınız bu ülkedeki insanları daha ne kadar fakirleştirceğinizi mi çünkü aldığınız kararların tek işe yarar yanı insanların çöpten daha fazla yemek toplaması.
sanki bir şey yapacakmış gibi toplanmıyorlar mı * kurula ne gerek var.
çatır çutur faiz indireceklerdir...
bu iş inada bindi artık.
bugün gerçekleşecek (hatta şu an toplantıdalar kuvvetle muhtemel) merkez bankası para politikaları kurulu toplantısıdır. politika faizi kararı açıklanacaktır saat 14:00'te ve uzmanlar olası bir faiz indirimi kararı ile türiye cumhuriyeti tarihinin en büyük krizlerinden birinin fitilinin ateşleneceği konusunda hemfikir.

(bkz: allah sonumuzu hayır etsin)
bundan sonraki adım banka hesaplarına el konması olabilir . şimdi 25 kasımda
kerkük kürtlere veriliyor . tabii bir ekonomik kriz esnasında kimse kerkükle ilgilenmez .
amerika kürdistanın bağımsızlığıni tanıyabilir .... bu da dikkat çekmez ....
Merhaba demelerinin bile doları azdıracağı kanaatindeyim.
istifa pardon görevden affını isteme ile sonuçlanacaktır.
görsel
faizi indirecekler doların gidişatı bir kaç güne 12 altın da 700'leri falan görecektir. Halk kimsenin sikinde değil. Zenginleri ve para babalarını, ihracatçıları zengin etmenin derdindeler. Avrupa modelini terk ettik, üretim ve ihracat odaklı çin modeline geçiyorlar. Halkı sağabildikleri kadar sağacaklar..
Şemsiye girdi artık, açılmazsa aq
100 baz puan, yani %1lik indirim kararı çıkmıştır ve döviz anında reaksiyon göstermiştir. son 2 saatte düşüşe başlayan, 10.50 altını gören dolar 10.70e çıktı anında. belki de ben entryi yazana kadar artmıştır daha fazla.
güncel Önemli Başlıklar