1. 1.
    Türkiye’nin uluslar ligi gruplarındaki maçıdır. Saat 22:45’te başlayacak maç. Başarılar milli takım. Evet.
    ... oytunkaran
  2. 2.
    bugün 22.45'te Trt-1'de yayınlanacak maç.

Lider çıkmamız için: Bu maçı kazanmamız lazım. ve de rusya'nın sırbistan'la berabere kalması veya sırbistan'a yenilmesi lazım. berabere kalırsa ikili averajla lider oluruz.

başarılar milli takım.
    2 ... kazangap emmi
  3. 3.
    bu maçı kazanırsak ve rusya sırbistan'a yenilirse, katar'da salgın son bulur, yeni zelanda'da mevsim değişirse, harf devrimi sonrası ecdadının mezarını okuyamayan nesil osmanlıca öğrenmeye karar verirse, gruptan kıl payı çıkacağımız maçtır. böyle de bir tarihi öneme sahiptir,
    10 -1 ... atleastfifty5billionlemontrees
  4. 4.
    iklim değişir akdeniz olursa gülümseyeceğimiz maçtır. tabi bu da slavların 90 dakika'da 12 gol yememesiyle ve arjantin kadınlar liginde finale kalan takımla direkt bağlantılı.
    -1 ... atleastfifty5billionlemontrees
  5. 5.
    1-2 ile Türkiye'nin alacağı maçtır, Rusya berabere kalır üst gruba yükselemeyiz

iki maça da kg var oynanır.
    ... cahil ateist
  6. 6.
    Takip etmiyorum ancak fatih terim gitse bile milli takımın makus kaderinin değişmediğini gördüm.

Hangi gruptan çıkılıyor bilmiyorum ama yine bir şekilde gruptan çıkma şansımızı 2023'te bitecek olan Lozan anlaşmasının gizli maddelerine kadar bırakmayı başarmışız.

Helal olsun.
    4 -4 ... sneeuwwit
  7. 7.
    Alırız. Bu çok açık.
    -2 ... mb isimli cocugun anilari
  8. 8.
    2-0, 3-0 gibi net bir skorla yenileceğimiz maç.
    2 -1 ... kucuklarousse
  9. 9.
    milli takımımızın macaristan deplasmanından avantajlı bir skorla döneceğine inanarak tuttur'a depozitomu yatırdım ve kuponumu da yaptım. yüzde on bonusum garanti ama kalbim elbette milli takımın galibiyetinden yana.
    ... kul mustafa
  10. 10.
    macaristan'ı deplasmanda yeneriz diye düşünüyorum. zor bir maç ama imkansız değil. zaten tuttur kuponumu da depozitomu yatırdıktan sonra bu ihtimale dayanarak yaptım. tutsa da tutmasa da yüzde on garanti zaten. bir de yenersek demeyin keyfime.
    -1 ... pardon ama