1. 1.
  antalyaspor un teknik direktörü yılmaz vural ın her zaman olduğu gibi kulübede şov yapacağı maç olacaktır.
  ... worldlike
 2. 2.
  galatasaray'ın mutlak kazanması gereken turkcell super lig 14.hafta maçı.

  galatasaray'ın sahaya

  mondragon
  song
  tomas
  orhan ak
  sabri
  ayhan
  hasan şaş
  sasa iliç
  inamoto
  hasan kabze
  hakan şükür(kral)

  muhtemel 11'i ile çıkacağı maçtır.
  -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 3. 3.
  idda oynayacakların ikibuçuk üstü oynaması tavsiye edilen * maçtır.
  ... gazoz_kapagi
 4. 4.
  bülent yıldırım'ın yöneteceği turkcell super lig maçı. galatasaray'da sakat olan necati ateş ve orhan ak maç kadrosuna alınmamıştır. eric gerets'in hasan kabze ve ümit karan ikilisi ile başlaması durumunda galatasaray'ın rahatlıkla kazanacağı maçtır. *
  ... fowler
 5. 5.
  Geçen hafta trabzonspor'dan puan alan antalya'nın, galatasaray'ımızı zorlayacagı maç olacaktır.
  1 ... hendrix
 6. 6.
  galatasaray'ın tek farklı kazanacağı maç...
  19.11.2006 tarihli edit: (bkz: ben demiştim)
  2 -1 ... ferrole
 7. 7.
  galatasaray' ın rahatlıkla kazanacağı maçtır. buraya yazılmaktadır. antalyaspor' un beşiktaş maçı kimseyi yanıltmamalıdır, beşiktaş savunması' nın verdiği açıkları galatasaray savunması' nın vermeyeceği söylenebilir. ilic' in orta sahadaki hücum presine ve hasan kabze' nin gollerine başlamasıyla süslenen pozitif futbol devam edecek ve galatasaray 2 ya da 3 farklı kazanacaktır. bu hafta puan farkının azalacağı haftadır.
  (bkz: 19 kasım 2006 fenerbahçe-beşiktaş maçı)
  (bkz: tarih tekerrürden ibarettir)
  edit: galatasaray' ın 1-0 kazandığı maç. inamoto' nun gayretine ayhan' ın katılmaması, hasan kabze' nin tüm iyi niyetine karşın ümit karan' a uzak kalması ve ilic' in gününde olmaması antalyaspor' un orta sahayı rahat geçmesine ve rahat pozisyon bulmasına sebebiyet vermiştir. sakin kafayla değerlendirildiğinde, antalyaspor çok atak görünse de akılda kalan 2 pozisyonu vardır. galatasaray' ın pozisyonları 3 tanedir. skor olarak yanıltsa da, derbide fenerbahçe' nin beraberliği dahi alınan 3 puanın değerini yükseltecektir.
  1 ... legend of the stranger
 8. 8.
  hakan şükür'ün oynaması * durumnunda galatasaray'ın rahat kazanacağı turkcell super lig 14. hafta maçı.
  -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 9. 9.
  hakan şükür'ün oynaması durumunda, galatasaray'ın klasik doldur boşalt tarzı hücum organizasyonlarına girmesinden dolayı, antalyaspor'un hava hakimiyeti olan iki polonya'lı stoperi olduğunu da düşünürsek kazanma şansının düşeceği maç. fakat, hasan kabze ve ümit karan ikilisinin arkasında sasa iliç üçgeniyle cimbomun güle oynayacağı bir maç olacaktır.
  ... fowler
 10. 10.
  maç biletlerinin 5 kasım antalyaspor beşiktaş maçı ile aynı olması nedeni ile galatasaray taraftarının daha kalabalık olacagı ama antalyaspor taraftarının yanında sessiz oturacağı maç.Antalyaspor ve Galatasaray'ın bol beraberliğine bakarsak yine berabere biteceğe benziyecek olan maç.Açık tribünde konuşlanacak olan Red Soldiers'ın kendini yeni polarlarıyla izletecek olan maç
  ... osmanthegral