1. 1.
  gaza gelmiş iran gemilerinin israil karasularında vurulmaları ile iran ın bir şekilde anında karşılık vereceği ve israil in de bütün gücüyle (zaten istediği de buydu ya) iran a saldıracağı ve olayların gelişeceği savaşın göz göre göre çıkış şekli ve tarihidir.

  inşaallah bittiğinde dünya şu andakinden daha güzel bir yer olur.
  1 -4 ... emrullah
 2. 2.
  işin kötüsü israil in bir şekilde bana saldırıyorlar a getirip, kendini işgal edecek türk ve iran kuvvetlerini öldürerek çıkartacak birleşmiş milletler güçlerine mağdur numarası yapabileceği savaştır.
  1 ... emrullah
 3. 3.
  türkiye nin yavaş girmesi gereken savaştır hani olur ya saçı başı dağılır...
  9 -1 ... umutckr
 4. 4.
  malum nükleer program sebebi ile, bütün dünya nın israil'i destekleyeceği(ne yazıkki)savaştır. Bu sebeple Türkiye, bu olası savaşa girmeyecek, giremeyecektir. company of heroes çu arkadaşlar boşuna sevinmesindir.
  3 -1 ... thebora
 5. 5.
  (bkz: geri sayım başladı son 48 saat)
  1 ... dunyanin en mutevazi adami
 6. 6.
  (bkz: ay insallah hadi kiz)
  kaliteli ceset torbalarinin tek adresi, pembe dusler plastik sanayi ltd. sti. olarak destekledigimiz kampanyadir.
  6 ... revolter00
 7. 7.
  baba vanga nın kehanetlerine göre kasım 2010 da çıkacaktır zaten. o zamana kadar anca tam savaş haline geçilir.**
  4 ... bad blues band
 8. 8.
  taşlar ve soparlarla yapılmayacak bir savaşın çıkması olayıdır. çünkü taşlar ve sopalarla olan ondan üç hafta önceki ihh baskınıdır. karıştırmışlar biraz olayı.
  3 ... emrullah
 9. 9.
  tarih ayarlı savaş alametidir.

  olması durumunda dünya daha güzel bir yer olmayacaktır. iran ve israil diğer dünya devletlerini takmayan politikalarina bakarsak, hiç acımadan pek çok nükleer silah kullanımı yapacaklardır. savaş çılgını ve cihad maymunu arkadaşların kalbi kırılmasın fakat, böyle bir savaşın şimdilik çıkma ihtimali düşüktür. ahmedi nejat'ın "istersem silerim" mesajları kimseyi başını dik gezdirtmesin. zira bu o kadar kolay bir iddia değildir. ahmedi nejat'ın böyle konuşmasının tek sebebi olabilir ;

  - ya anti-semitizm tavrı ile türkiyenin üstüne geçerek, müslüman toplulukların lider hedefi olma güdüsü, ya da ahmedi nejat'ın zamanın saddam hüseyini gibi, "elimde güdümlü füzeler, çikolata muzlu patlayıcılar, şekerlemeler var. mahfederim allah çarpsın" açıklamarı kıvamında savaş ve işgal durumu yaratan bir piyon olmasıdır. öyle ya, saddam hüseyinin hiç bir şey'i çıkmadı. bu adam bas bas bağırıyor "yeşil yeşil nükleerlerim var koş hanım" diye.

  tabi bunlar herkes'i mason yapan paranoya ülkesinin, mahalle baskısına yenik düşmüş komplo teorisi mağdurunun sözleri de olabilir. sadece 2 seçenek vermek istedim.
  1 -2 ... gvarab
 10. 10.
  ahmedinejad ın tek bir isteği vardır. 1200 senedir olduğu gibi emevi devletinin, mısırın, osmanlının şimdi de türkiye nin değil de kendilerinin islam dünyasının lideri olması.

  obama nın gelmesi ile zayıflamış gibi görünen israil abd ilişkileri ve 3 haftalık israil in çekinmesiyle sonuçlanan flotilla olayından cesaret alan necati abi de yollamıştır devrim muhafızlarını işte.

  sonucu düşünülerek kahraman mı olunur zaten?

  ha olacağı falan da yok ya...
  1 ... emrullah