bugün

Sanki 2 yıl ara vermemişcesine. En son bıraktığımızdaki heyecanı hiç kaybetmemiş gibi hissediyorum. Ve inanıyorum ki Yeniden değil eskisinden daha fazlasını başaracağız.
skor tahminim gs 0 - 3 lokomotif moskova

maç sonu buradayım.

edit: teşekkürler Galatasaray beni mal ettin.
en son şampiyonlar ligi grubunda içerde dışarda 4 4lük gidiyordunuz, bu sene moskova maçıyla 5 5lik olacaksınız inşallah.
şaka gibi. bugün maç var ama bein sports'un sitesinde henüz ilan edilmiş değil.
Benfica çocuklarının pür dikkat Cimbom'un kaybetmesini bekledikleri maç.
Hayalleriniz gerçeklerimiz.
Şike yapın şike belki gidersiniz şampiyonlar ligi'ne.

Cimbom bugün sadece moskowa'ya koymayacak!
lokomotiv moskova'nın gayet iyi bir kadrosu var. hatta isimlere bakıldığında galatasaraydan daha iyi olduğu düşünülebilir. ama ruhumuzu koyarsak sahaya sonucu biz belirleriz.

(bkz: bugün günlerden galatasaray)
Euro eksikliğinden bunlar.
Her zaman Türk futbolunun yanındayım Galatasaray’a başarılar diliyorum.
lokomotiv bu yıl çok kötü. grubun en zayıfı. galatasaray bunu yenemezse gruptan çıkması zor.
Smalovun cezalı olması büyük şans. Adamların en iyi oyuncusu. Smalovun yokluğunda iki takım da forvetsiz oynar.
entrylerde tüm galatasaraylılar feci yalamış birbirlerini. acı gerçekler vukuu bulduğunda 'siz sıfır çektiniz, siz de sekiz yediniz' diye sağa sola bok atmayın 20-30 artı almış entry sahipleri.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
lokomotif moskova takımına başarılar dilediğim maç.

vurduğunuz gol, yediğiniz ofsayt olsun hadi bakalım açık ve net.
Yıllardır ezeli rekabet ebedi dostluk sloganları attığımız kendisini sevmediğimiz fakat o olmadan da olmayan Galatasaray' a bu maçta başarılar dilerim. iyi olan kazansın.
tt arenada yeni bir zafer bekliyoruz. hadi aslanlar.
not: emre akbaba gol atar.
çok zorlu bir maç galatasaray'ı beklemektedir. benim bu maç için ilk onbirim:

muslera
serdar aziz
maicon
mariano
nagatomo
fernando
ndiaye
belhanda
emre akbaba
rodrigues
henry onyekuru (eren derdiyok)

adettendir, maç tahminim de 2-1 galatasaray kazanır.
görsel
görsel
Analarını sikicez analarını.
insanın içini kıpır kıpır ettiren maç.

sabah uyanıyorsun ve aklına gelen ilk şey akşam şampiyonlar ligi maçımızın olması... hayvan gibi özlemişim bu hissi. 2 sene olmuş ama sanki 20 yıldır yokmuşuz gibi geliyor bu ligde. bu kadar ayrı kalmaya alışık olduğumuz şeyler değil bunlar. 8-9 yıl katılamayan takımlar var ya allah sabır versin valla zor.

şimdi saate baktım da yaklaşık 76 saat var daha başlamasına. nasıl geçecek kardeşim bu vakit. içelim desen o saate kadar zom olur maçı bulanık izleriz, uyuyalım desen heyecandan uyunmaz, film izle desen kafayı toplayamazsın, mecbur mal mal nette takılıp bekleyecez başka yapacak bir şey yok. olsun bu "zaman geçmiyor amk ya" goygoyunu da özlemişiz, bunun tadı da bir başka. zaten birazdan rakı sofrasına oturur ufak ufak atarken geçiririz vakti.

ilk maçlar önemlidir, özellikle bizim gibi motivasyon bazlı takımlar için çok daha önemlidir. 3 puanla rüzgarı arkaya alabilirsek bu grubu lider bitiririz, o açıdan da olabilecek en güzel fikstür başlangıcı olmuş, ilk maçı nerde kimle istersin deseler herkes içerde lokomotif derdi. sadece kura değil fikstür olarak da acayip ballı çektik bu sene kabul etmek lazım. inşallah bunu değerlendirebiliriz.
rakibin durumunu tam bilmiyorum izlemedim, iyi değil filan deniyor ama rus takımı bu ne bok yiyeceği belli olmaz, erken şok bir gol yemezsek ki fatih terim takımlarının huyudur bu, 30. dakikadan itibaren rakibe çöküp golü bulacağımızı düşünüyorum. zaten öne geçince iyice korkutucu bir takım oluyoruz.

kadro tercihi olarak çeşitli spekülasyonlar var haklı olarak çünkü ben hocanın da 11 konusunda çok net olduğunu düşünmüyorum, maicon ve belhanda konusunda tereddüt var, oynatmak istiyor bence ama yine bi boklar yer mi bunlar endişesi var içinde, bunu aşarsa
muslera
mariano maicon serdar yuto
fernando ndiaye
emre belhanda rodriguez
eren

11'i bekliyorum ama ozan ve onyekuru görürsem de hiç şaşırmam. ayrıca gidişata göre feghouli'yi de sahaya atmak isteyecektir hoca.

tekrar ait olduğun yere dönmek çok güzel his. umarım bi daha bu kadar ayrı kalmayız buralardan. allah yardımcımız olsun.
lokomotiv moskovaya başarılar diliyorum..

bol gollü bir maç ve lokomotiv galibiyeti bekliyorum..
Şampiyonlar ligi hasretimizi dindirecek maçtır. inşallah kazanacağımız maçtır.
ilk aşkım galatasaray..

Çocukluk aşkım aşkımsın...

GALATASARAY...
ilk aşkım galatasaray..

Çocukluk aşkım aşkımsın...

GALATASARAY...
Lokomotiv gs nin içinden geçecektir.
futbolla ilgim maç özetlerini aklıma gelirse izlerim seviyesindedir. yine de böyle maçları seviyorum, babamın oyalanacağı bir şeyler oluyor.
gol olur beyler.
Zır deli bir beşiktaşlı olarak galatasarayımızin bugün moskof dölüne hunharca tecavüz etmesini istediğim müsabaka.

Saldır galatasaray oleyy.

Acık ve net evet.