bugün

avrupa ligi c grubu ilk maçıdır.
Grubun ilk maçı. Beşiktaş'ım ilk maçtan üç puanla ayrılacaktır.
Beşiktaş'ın rahat kazanması gereken maç.
Çok sıkıcı geçeceğini düşündüğüm maç asteras ezelden beri iyi kapanan bir takım. Anca 1-0 alır Beşiktaş.
kemal kılıçdaroğlu' nun tribünde seyredip, hem beşiktaş hem de çarşı' ya destek vereceği karşılaşma.
Üst olacak mactir.
Milli takım gibi hüsrana uğramadığı sürece 2-0 Kara kartalın alacağını tahmin ettiğim maçtır. Yani alsın bi zahmet diyorum.
beşiktaş'ın yenileceği ve maç sonu bilic'in sakatları sayacağı maçtır.
demba ba ve jose sosa' nın ilk 11 de olacağı maç.

3-1 alırız diyorum.
iy 0 ms 2.
beşiktaşın 2-0 kazanacağı maçtır. bakın salt beşiktaş kazanır demiyorum, daha da ileri gidiyorum kesinlikle 2-0 bitecektir.
skor oynayın kazanın, cebiniz para görsündür.
Yunan kardeslerimize komsuluk kiyagi cekip canlarini fazla yakmadan kazanacagimiz mactir.
Beşiktaşın kazanması gereken maçtır.(ülke puanı önemli).
beşiktaşımızın kazanıp gruplara iyi başlayacağı maç.
Besiktasin grup birinciligi icin tottenham ile yarismak istiyosa grubun zayif halkasi olan asteras i evinde yenmek zorunda oldugu mactir.
Döve Döve kazanılmasını istediğim maçtır,her m2 de baskı istiyorum,nefes almasın rakip.
maltepe'den olimpiyat stadına gitmeye üşendiğim maçtır. git gel 6 saat sürüyor amk. 0-0 biterse iyice küfür edilir.
wikipedia şehrin tüm nüfusunu 47,254 olarak veriyor. beşiktaş'ın inönü stadının kapasitesi bunun gibi bir şeydi tamirata girmeden önce. yenilme lüksü var mı böyle bir takıma, bilemiyorum.

edit: ekculinin nazik uyarısıyla, 32,150 kişi kapasitedeymiş.
Beşiktaş'ın kuşkusuz kazanacağı maç.
bazı galatasaraylıların asteras'ı destekleyeceği maçtır.allah korusun,ya beşiktaş'ı destekleselerdi?
star tv'den yayınlanacak maçtır.
Beşiktaşın rahat alacağı maç.
asterasın 2-0 güle oynaya kazanacağı maç.
rakipten çok hava ve zemin şartlarının korkuttuğu maç. zaten boktan zemin bir de bu yağmurla ne hale gelir.
hava durdu durdu patlayacak bu günü buldu
Saat kaçta olduğu merak edilen Maçtır.