bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    http://i.sabah.com.tr/sbh...468x128/1379458251621.jpg

böyle bir şeydir.

insanlıktan nasibini almamış kişilerin adam yerine konup karikatür çizdiği şu ülkede yalamanın getirisinin ne olduğunu merak ediyorum.

aslında merak falan etmiyorum. eğer hala karikatür çizebiliyorsa getirisini de almış demektir zaten.

ölmüş bir insan, toplum hassas. ama utanmadan, sıkılmadan böyle bir karikatür. allah seni bildiği gibi yapsın be adam.

gün olur devran döner, acaba o zaman bu herif ne çizecek acaba?

(bkz: vicdan)

ruhunu mu sattın, yoksa olmayan beynini mi bilmiyorum ama insanlık namına bırak karikatür çizmeyi. karikatür denen şey emek ister, zeka ister.

sende yok ondan, ufacık bile yok.
    14 -9 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  2. 2.
    memecan'ın yalaka olduğunu biliyorduk vicdansız olduğunu da bugün öğrenmiş olduk ilaveten. yazık, kendisinin de çoluğu çocuğu var ne oldum değil ne olacağım lafını hiç duymamış anlaşılan!
    4 -2 ... mirgun
  3. 3.
    insanlık dışı merhametsiz bir çizim, üzücü ve yıpratıcı olmuştur.
    ... makyevelli
  4. 4.
    nasıl derler.. hah cuk diye oturmuş karikatürdür..
    4 -16 ... korkusuzkorkak
  5. 5.
    yalakalığın dibine dibine vurmak.

18 eylül 2013 tarihli salih memecan karikatürü
    1 -4 ... capulcuvedat
  6. 6.
    salih memecan diye birinin olmadığının kanıtıdır. memecan görünümlü tayyip.
    2 -1 ... lagvarbeyler
  7. 7.
    para uğruna yolunu, tarzını değiştiren ilk insan değildir ama bu çizimiyle en vicdansız olduğu kesindir.
    demokrasi var denilen zamanda polis teröründen ölmek ne kötü şey fakat;
    ölen senin çocuğun da olabilirdi sayın memecan, lakin sen bu şerefi haketmiyorsun.
    3 -1 ... avatar
  8. 8.
    "YALAKA"rikatürist.
    2 -1 ... kurtkedisi
  9. 9.
    bir satılmışlık göstergesidir. satın kendinizi. mezarlıklar sizin gibi satılmışlarla dolu ve kimse sizi iyi anmıyor.
    2 -1 ... vagabond heart
  10. 10.
    senelerce atv ekranlarından hükümete giydirebilecek kadar delikanlı zannettiğimiz salih memecan ın 180 derece dönebileceğini gösteren karikatürdür. çapulcu kelimesini kullanmadığı için ayrıca teessüf ettim yalnız...
    2 ... caraskal
kapat